Wpis z mikrobloga

Chciałbym zakupić telewizor do 2500zł tak do 55 cali, moze byc 50. Głownie pod xboxa series s, moze w przyszlosci upgrade do series x albo PS5. Z rozeznania wyszło że model Samsunga QE55Q67AUU jest w miare git, ma ktoś go może i jest w stanie dać opinie? Martwi mnie w jego przypadku clouding, pare osób w opiniach sie skarżyło. Ewentualnie jakiś inny model w tej cenie, coś sprawdzonego. Wiadomo że za tą cene szału nie będzie, ale nie chcę się nadziać na jakiś lipny model. Pozdro mireczki.
#tv #telewizory #pytanie #kiciochpyta #xbox
  • 7
Samsunga QE55Q67AUU


@najstarszy_goral: Kupiłem niedawno Telewizor TCL 55C725 i działa jak złoto, android TV, wszystko śmiga, podświetlenie równomierne. Trochę musiałem kolory dostosować do moich preferencji - oryginalnie były dość zimne. Ogólnie polecam w tym budżecie.
@najstarszy_goral: Jako że telewizora nie zmienia się co roku to moim zdaniem w tym segmencie cenowym warto dopłacić 400zł do tego to też matryca VA, ale ze znacznie lepszym kontrastem względem tego TV który masz na myśli no i zyskujesz 120hz. Co do cloudingu, to nie odczujesz go, no chyba że będziesz sobie wyświetlać czarną planszę i się na nią gapić. Myślę że nie ma czym się przejmować i za te
@najstarszy_goral: Szukalem dla siebie od tygodnia 55 calowego telewiora w podobnym przedziale cenowym. Zastanawialem sie nad roznymi modelami LG i Philipsa, a potem wpadlem na Twoj post, troche poczytalem i koniec koncow wyszedlem z Media Marktu z Samsungiem o ktorym pisales. Troche pogralem, poogladalem filmiki w 4k i jestem zadowolony z zakupu, ale wczesniej uzywalem 10-letniego TV, takze dla mnie przeskok w jakosci byl ogromny.
Ciekawa promocja swoja droga w Media