Wpis z mikrobloga

Nie powinno mnie już nic dziwić na wykopie, ale jednak przebijacie kolejną barierę. Wchodzę i czytam - GINIEMY!, PORZUCENI!, ZDRADA!.

Jak jeszcze ruskie onuce rozumiem, że sieją taki ferment tak wśród pozostałych wykopkowych ekspertów budzi to we mnie śmiech. USA od początku wojny latają do polski z ciężkim sprzętem i wojskiem częściej niż borowcy po czekoladki dla żony Kurskiego. Wzmacniają wschodnią flankę mocno, a o zapewnieniach o lojalności i ewentualnej obronie nie wspomnę. Przypomnę tylko, że USA pomaga Ukrainie, która nie jest w NATO, no ale nas miieliby olać.

Przypomnę także, że wszystkie państwa zachodu od początku mocno dozbrajają wojska Ukrainy, przesyłając tony sprzętu. No ale to nasze Migi miałyby sprawić, że szala goryczy u putina by się przelała i sprzątnąłby Polskę. On nie zaatakuje nas bo ledwo daje radę na Ukrainie, cały świat już się śmieje z ich wojska, no ale jakbyśmy go wkurzyli to by nas rozjechał w dwa dni. Pewnie użyłby wreszcie tego prawdziwego wojska z preordersów.

Przecież nieoficjalnie już teraz trwa wojna NATO-Rosja, bo przecież jak nazwać wysyłanie sprzętu na Ukrainę, pomoc w wywiadzie itd? No i kończąc rozumiem także że przyjmując logikę wykopkowych ekspertów, jak Migi latałyby z baz z rammstein to wtedy rosja nas niezaatakuje, tylko przemaszeruje wojskiem przez nasz teren i ruszy dopiero na niemcy.

Cała sprawa z Migami jest dziwna i mi to bardziej wygląda na teatrzyk dla kacapów. Przecież takie sprawy załatwia się w zaciszach dyplomacji, a nie poprzez oficjalne komunikaty na stronach MSZ. Nie zdziwię się jak nasze Migi śmigają już po niebie na Ukrainie.

a na koniec jeszcze najlepsza opinia wykopkowych ekspertów. Złotówka traci wartość bo zachód już nas skreślił xDDDDDDDdddddddd Przecież to jest poziom 60-letnich Grażynek w warzywniaku. Aż sam sobie się dziwię, że tracę czas na odpisywanie

#rosja #ukraina #wojna
  • Odpowiedz