Wpis z mikrobloga

#facebook Potrzebuje pomocy. Skradziono znajomej konto mail - wraz z nim konto na facebook. Po przejściu weryfikacji dodano do konta nowy email (starego nie usuwając lol). Przy próbie odzyskania hasła przychodzi kod który nie działa . Nie widzę żadnego kontaktu do supportu. Macie jakieś pomysły co w tej sytuacji???
  • 9
  • Odpowiedz
@jake-technik U mnie zadziałał taki sposób: na początku podpięłam nowy email, jeszcze przed napisaniem komentarza pod tym postem. Potem przeszłam standardową procedurę, mianowicie potwierdzenie emaila, zmianę hasła, aż do 2FA, gdzie potwierdziłam tożsamość, bo nie miałam kodu. To zrobiłam na przeglądarce na pc. Kiedy dostałam emaila, kliknęłam w link potwierdzający na telefonie, przez przeglądarkę mobilną. Tam mogłam zdjąć 2FA i przechodząc dalej zalogowało mnie na utracone konto. Szybko usunęłam dodany email przez
  • Odpowiedz
@jake-technik Kilka dni temu ktoś wszedł na moje konto. Zostało zmienione hasło i adres e-mail.
Udało się potwierdzić tożsamość, na nowy adres mail dostałam kod dostępu, ale Facebook mówi, że kod jest niewłaściwy, a następnie informuje, że kod został wprowadzony zbyt wiele razy.
Za każdym razem wysyłają ten sam kod...
Ciekawe do czego jest używane moje konto...
  • Odpowiedz