Wpis z mikrobloga

Uwaga, na lotnisku Kraków Balice straż graniczna nie zaakceptowała zwolnienia z kwarantanny na podstawie tranzytu (miałem bilet lotniczy). Twierdzili, że musi być z Krakowa lot (bez sensu), a jak pokazywałem im co jest napisane w ustawie, to nic to nie dało. Musiałem wypełnić formularz na kwarantannę i pytanie jak tej kwarantanny teraz nie odbyć? Muszę wykonać test komercyjny, tylko jak to działa? Laboratorium komercyjnie nie powiadamia sanepidu, więc jak miałbym to zwolnienie załatwić?
#kwarantanna #koronawirus #covid19
  • 6
  • Odpowiedz
Musiałem wypełnić formularz na kwarantannę i pytanie jak tej kwarantanny teraz nie odbyć?


@kreatywnylogin: zadzwonić natychmiast do sanepidu i opisać im sytuacje, powiedz, że pokazałeś test a oni Cie nie przepuscili, test możes zrobić przez immuner.de. Kwarantanna zaczyna się następnego dnia o północy więc raczej w systemie do jutra masz spokój

Laboratorium komercyjnie nie powiadamia sanepidu, więc jak miałbym to zwolnienie załatwić?


@kreatywnylogin: maja obowiązek, w ostatecznosci możesz jw, zrobic
  • Odpowiedz
to mi mogą kazać wysłać ten test, a na tym teście będzie, że przeprowadzony został w innym kraju niż Hiszpania


@kreatywnylogin: mój był przeprowadzony w irlandii, a wracałem z Dominikany. Nikt na to nie patrzy

Jak sie cykasz zrób test, komercyjne są wprowadzane normalnie do systemu sanepidu
  • Odpowiedz