Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki,
Planuje zakupić jakiś nowy dekoder do siebie, aktualnie używam Opticum HD60. Nie narzekam ale potrzebuje kolejnej sztuki i tu się nasuwa pytanie w co pójść. Nie zależy mi na 4k i tak nie korzystam a jakbym miał zacząć to i tak aktualny spełnia ten warunek.
Pójść z zgemma? Słyszałem co nieco o VU+ ale niezbyt się na tym znam, ktoś może coś doradzi?
Chciałbym mieć możliwość aby móc oglądać czasami coś na komputerze lub telefonie z tego dekodera - o ile jest taka możliwość i ktoś mógłby pomóc z ewentualną konfiguracją. Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi
#cccam #oscam #zgemma
  • 7
  • Odpowiedz
I tak fajnie jakby ktoś nakreślił ewentualne ceny tego dekodera, powiem szczerze, że zależy mi na tym żeby to było w miarę tanio chociaż widzę, że tak się to wszystko porobiło, że chyba poniżej 450 to nie znajdę nic.
  • Odpowiedz
@ravnov: Czy mógłbyś podesłać jakiegoś linka do aukcji do tego dekodera? Z ewentualnym jakimś szerszym opisem, bo te dekodery są różne i różne ceny i nie wiem czy to ten za 450 czy ten za 800, daj znać
  • Odpowiedz
że tak się to wszystko porobiło, że chyba poniżej 450 to nie znajdę nic.


@rogo2137: Dopiero co kupiłem zgema h11s 4k za 94 euro z przesyłką z amazona.
  • Odpowiedz
@rogo2137: vu+ zero mogę śmiało polecić. ja się przyzwyczaiłem do softu openpli. z vu+ mam 2 tunery z 4k ale to już apory koszt bo powyżej 1000 zł. z minusów vu+ zero nie potrafi obsługiwać 2 kanałów naraz np jeden ogladasz drugi nagrywasz lub jeden nagrywasz drugi streamujesz.
  • Odpowiedz