Wpis z mikrobloga

@era347: Nie, nie są. Jestem ich jedynym autorem. Nie znam nawet tej grupy. Jeżeli ktoś je tam zamieszcza, to kopiuje je bez mojej zgody. Można to łatwo zweryfikować po datach.
  • Odpowiedz
@pokustnik: A to w takim razie ktoś Ci #!$%@? te teksty, nie jestem pewien czy tam ale na 100 procent na którejś grupie fb go widziałem. To przepraszam i usuwam te komentarze tutaj
  • Odpowiedz
@pokustnik: Nie mam, sprawdziłem właśnie grupę i to nie jest tekst Wolskiego, przejrzałem wszystkie jego posty od początku wojny. Nie widze też tekstu na jego grupie, wiec pewnie na jednej z tysiąca innych które teraz powstają.
  • Odpowiedz
@era347: Jasne, rozumiem. Słabe jest to, że się tyle nad tym napracuje, nic z tego nie mając, a ktoś to podpiernicza i podpisuje jako swoje. Teraz też właśnie siedzę i piszę raport.
  • Odpowiedz
@pokustnik: No niestety, jeszcze raz przepraszam, tyle jest teraz natłoku informacji że mieszają mi się strony,ludzie itd. A już tu jeden był taki cwaniak co kopiował wolskiego na wykop i niby nie chcący przedstawiał jako swoje, więc jestem wyczulony.
  • Odpowiedz