Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, podobno dalej kolejki na stacjach. Jestem skłonny uwierzyc, bo o 00:30 sam stałem (co prawda w bardzo małej) kolejce. Ludzi #!$%@?ło xD ceny też #!$%@?ło. Dobrze, ze jednak w nocy stwierdzilem, ze nie ma co ryzykowac i pojechałem: na ponad tydzien mam spokoj, a do tego czasu powinna się skończyc ta #!$%@? akcja....
#ukraina
  • 14
  • Odpowiedz
@LZBNZ: no wlasnie wykopki wrzucaja jakies zdjecia cen po 6 i więcej, a ja tam normalnie zatnkowałem. Coś ~5.60 za ON. Jedyne co faktycznie potwierdzam to kolejki, bo bylem na statoilu dużym koło mnie, gdzie nigdy nie czekałem, tylko zawsze był wolny dystrybutor jakis - obojetne czy rano czy koło 16. A dzis bylem po północy, gdzie wtedy jest zero ludzi zawsze i musialem czekac w kolejce xD znaczy no jak
  • Odpowiedz
@mazaken: Jestem z Łódzkiego, poruszałem się wczoraj tylko w obrębie jednego powiatu. Stacje praktycznie cały czas #!$%@? a nie zawalone (kilkusetmetrowe kolejki jeszcze przed zjazdem na stacje). Ja wiem że wykopki najmądrzejsze i oni nie muszą jeździć, oni zawsze mają pełno i im żaden dostawca paliwa nie odmówił wczoraj dostarczenia paliwa na bazę a wgl to wiedzą że nie ma co tankować. Faktycznie w moim rejonie są stacje którym wczoraj tez
  • Odpowiedz
@holan: no tak, bo paliwa na stacjach zabraklo, ale to wcale nie przez paniczne wykupowanie, akurat sie im ws,ystkim rezerwa zapalila xD Ja uwazam, ze majac pół baku jak ktos stal 4 godziny wczoraj w kolejce, bo "paliwa zabraknie" to jest niepowazny, tak jak ci od zapasow srajtasmy na pandemie. Co gorsze przez to problem maja normalni ludzie, ktorzy po prostu maja potrzebe zatankowania.
  • Odpowiedz
  • 0
@mazaken ogólnie zgadzam się, ale daleko jestem od nazywania wszystkich równo debilami bo różne są sytuacje. Nie chciałbym by ktoś nazywał mnie debilem, bo mi się tez skończyło. Choć oczywiście jest też trochę panikarzy.
  • Odpowiedz
@holan: Powstal problem, którego źródło jest wyłącznie w głowach ludzi, co moim zdaniem ewidentnie swiadczy o głupocie. Mi to tam #!$%@?, bo sobie spokojnie wrpcilem do domu i w nocy podskoczyłem, ale nie chciałbym buc w skórze właścicieli firm budowlanych, rolnikow, czy kogokolwiek, kto jest uzalezniony i nie miał wyjscia i musial stac godzine, bo przed nim 10 januszy kanistry 20 litrowe przyjechalo zatankowac... Nie nazywam kazdego, kto w ciagu 24
  • Odpowiedz