Wpis z mikrobloga

czemu w LGBT pierwsze jest L. Nikogo nie obchodzi, że ktoś jest lesbą faceci jeszcze będą gadać "ooo dwie babushki mogę dołączyć huehuehue". Nie ma negatywnych reakcji. Inne baby mają w to #!$%@?, często widziałem jak dla śmiechu się cmokały czy przejawiały różne lesbijskie zachowania. Kobieta nawet może się przebrać totalnie za faceta i też nikogo to nie obchodzi. Jedynie chyba w krajach religijnych mogą być gnębione za to. W społeczeństwie są akceptowane zarówno zmaskulizowane kobiety jak i zfeminizowane. O samej maskulinizacji i feminizacji napiszę innym razem, również ma to wpływ na homoseksualizm i wydaje mi się to naturalne. Ale u facetów jest akceptowany jeden model - zmaskulizowany hetero facet. A femboy'e i reszta są wykluczeni. I to jest prawdziwy problem a nie jakieś tam lesbijki xd co mają jak w raju.
#przegryw #femboy #teczowepaski #lgbt
the_doors - czemu w LGBT pierwsze jest L. Nikogo nie obchodzi, że ktoś jest lesbą fac...

źródło: comment_16456573320aTRNe99rAmkcodRX4zdAH.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@the_doors: To wynika chyba tylko z historii ruchu. Poczatkowo było tylko LG (XDDD) i loszki dali na początek, bo one ogólnie uważały, że ten cały wspólny ruch je ogranicza i chciały mieć swój tylko dla kobiet.
  • Odpowiedz