Wpis z mikrobloga

@pawelJG: @dwarfguard: Wiecie, że istnieją karty "low profile" ?
Właśnie dokładnie coś takiego zrobiłem dzieciakowi u mnie w rodzinie. Kupiłem po taniości poleasingowego kompa z i7, 16 GB RAM i SSD oraz nową karte grafiki. Fortnite chodzi jak złoto a dzieciak się cieszy. Najbardziej ekonomiczne rozwiązanie do taniego grania. Do tego komp stoi na biurku pod monitorem i zajmuje mniej miejsca dodatkowo nie zbiera kurzu z podłogi.
Trismagist - @pawelJG: @dwarfguard: Wiecie, że istnieją karty "low profile" ?
Właśni...

źródło: comment_1645430562wBXrgUmSnx4FnBFlrZLx7T.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Trismagist: no świetny deal. Najtańsza (i jednocześnie najszybsza chyba bo tylko gorsze już są) karta na rynku LP co grę odpali to chyba 1050/1650 4gb i kosztuje 1.2 -2k XD.
Czyli dałeś powiedzmy 500zł za 10 letni komp z i7 (intel 1-4 gen pewnie?) + 1000-2000 za GPU + monitor, klawa gdzie za ~3k albo używany za 1.5-2k można mieć lapka z 1050/1650+++ i podobnymi i prockiem najnowszym bądź 1-2
  • Odpowiedz
  • 0
@memifazi gdyby to zakrylo to karta by się ugotowala ( ͡º ͜ʖ͡º) chyba żeby zostawić jakąś kratkę by karta mogła powietrze zasysac
  • Odpowiedz
@Trismagist: Ciężko dostać mocniejszą kartę lov profile która jednocześnie jest wystarczająco krótka.

A co do samych optiplexów od dela to są to zajebiste komputery.
  • Odpowiedz
@Trismagist: a przepraszam bardzo, Czy Twój 10 letni i7 ma jakąkolwiek gwarancję xd?
Więc kupując 10 letni custom równie dobrze mogłeś kupić 1-4 letni laptop o lepszej wydajności.
A z nowych bez żadnych promek itp masz lenovo na i5 11gen z 1650 za 3.4k
Na pepperze 1szy link dziś to HP z amd 5600h i 1650 z 512gb ssd i 16gb ram za 2999.
  • Odpowiedz
@Trismagist: bo one są niezniszczalne ;) Kiedyś kupiłem dwa z fabryki, były tak zasypane trocinami że wentylatory nie chciały się kręcić. Wyczyściłem i działają do dzisiaj.

Jedyna ich wada że wentylator w zasilaczu czasem warczy.
  • Odpowiedz