Wpis z mikrobloga

@cigam5: i #!$%@? z tego, że drze morde? Bo do ludzi nie dociera jak ktoś grzecznie mówi prawdę. Trzeba drzeć ryja, żeby dotarło. Grzecznie to mówią ci wszyscy wielcy wykształceni, którzy mówią, że wirus ginie w 26 stopniach, dlatego należy pić ciepłe rzeczy. :)

Za dzikiego i jego zdrowe podejście do życia zawsze plus, #!$%@?ć frajerów i życiowe #!$%@?, z fartem.
  • Odpowiedz
@cigam5: ahhh dla wykopowych durni to wszyscy i wszystko dookoła to debile i patologia. Pisałem już w jednym poście o nim jedną rzecz. Widziałem ze 3 jego filmy. Połowa filmiku to oczywistości, a druga to rzeczy, które po prostu bardzo dobrze zriserczował. Do mnie nie trafia, ale nie da się z nim nie zgodzić w wielu kwestiach + przynajmniej w tych filmach, które widziałem, podawał fakty i źródła.
Jakimś argumentem w
  • Odpowiedz
@FanaticoRosso1910: Oj +1 byczq.
Najbardziej śmieszy mnie te wrzucanie postów
"Hahaha patrzcie wykopki lubią X rzecz, a ona jest głupia/nie mądra haha xDDD ELYTA INTERNETU"

Dobrze, że tacy użytkownicy też są częścią tej "elity" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: Przecież gość drze morde bo taką konwencję sobie wybrał, jako pastisz i sarkazm, a nie dlatego że jest debilem i normalnie tak się zachowuje. Bez kitu, to jest tak oczywiste, że chyba tylko wykopki z aspargerem nie potrafią tego odczytać.
  • Odpowiedz