Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie to to intro brzmi jakby spiewala Sonia, do zadnej laski z HP4 mi to nie pasuje, ale nie wiem czy El Dursi pisala ze to ktos z poprzedniej edycji czy z poprzednich edycji.
#hotelparadise
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Inga123 podobno Dursi powiedziała że HP4, ale ja nie widziałam tego liva. Sońki powiedziała że ona nie ma już nic wspólnego z HP i ktoś też pisał że wygasł jej kontrakt z Golden Media. Mi ten głos też do nikogo nie pasuje. Możliwe że będzie jakaś zaskoczka i albo jest tak zmodyfikowany albo jest to refren i śpiewa to ktoś z poza HP a zwrotki będzie ktoś z HP śpiewać. Może
  • Odpowiedz
  • 0
@DailyPunch to El Dursi kłamie? Raczej nie. Piszą też że to na bank Nana a ona ma niski, specyficzny głos. A nawet piszą że Sara jak ona chyba nie śpiewa? XD
  • Odpowiedz
@DailyPunch na fejsie też tak pisali. I jakoś przed wczoraj natknęłam się na jej tick toka że leci zaraz w podróż na inny kontynent i pomyślałam że rzeczywiście może ona i leci nagrywać teledysk, ale poleciała na targi do Dubaju. Głos niby podobny ale tak jak mówię po tych przeróbkach może być każdy.

Na fejsie i na insta też piszą że to Oha, mimo że Ona już kilka razy potwierdziła że
  • Odpowiedz
@agahej Nana ma niski głos, najwięcej komentarzy jest że Oha, i już #!$%@?ąc od tego że powiedziała że nie ona to ja za cholerę tam nie słyszę ochy. Zawsze wydawało mi się że trochę prYglucha jestem ale chyba nie jest ze mną aż tak źle hahah
  • Odpowiedz
@agahej: kłamie w sensie, że to nie z 4 edycji? Nie wiem na 100% ale słyszałem, że mówiła o kimś z poprzednich edycji chyba nie precyzowała, że z 4... ¯_(ツ)_/¯


No właśnie, nie wiadomo jak ona dokładnie powiedziała, mogła powiedzieć z poprzedniej albo z poprzednich bez doprecyzowania, ktoś zinterpretować że z 4 i poszło w świat.

Jak to ktoś z innej niż 4, to nieźle im zagrali na nosie, tyle
  • Odpowiedz
@Inga123 kurde, dosłownie przed chwilą trafiłam po raz pierwszy na tę reklamę i jeśli miałabym dopasować ten głos do kogoś z hp4 to pasuje mi tylko i EWENTUALNIE do Natki..
  • Odpowiedz