Wpis z mikrobloga

Transkrypcja gniota nr 1. Powinenem pisać magistrala... ale robie to dla was, nie dla siebie wizowie...

Bę bęc witam łobaben zapaszam na moj kanal subujcie, udustepniajcie tego typu, lobaben... Coraswas więcej barco sie ciesze wizowie, że byliscie wczoraj na strymie, że zzozumieliście to co będzię, jak to będzie ze strymami, z filmami tego typu widzowie no... powiem wam taka jes prasa wizowie.

Ja waśnie yyy z nowej posesji wracam wizowie. Dzisiaj troche wcześniej stego powodu, że eeee stamtej posesji co eee pracowalem, przerzucili mnie na tom nowom posesje, co moiwlem wam wizowie, że bede na dwie zmiany pracowac tego typu. Widzialem tom posesje, jes sporom posesjom wizowie , bardzo sporom , jes co robić, bo mialem człowieka, ktory mi pokazywał co... co i jak mam robić tego... No na każdej posyji inaczej to wszysko wizowie działa... To nie jes to, że na każdej poseji jes to samo, jak to sie mowi wizowie , tyko na kazdej posesji jes inna zasada yyyy w tym sensie, że do jakiego monetu jes wasze, a gdzie nie jes to wasze. No to jes troche wiecie no, no jes upierdliwe jes wizea, ale powiem... takie jes zycie, taka jes prasa. Noi tajak mowilem wczoraj na strimie wizowie, że eee jak bede szedl na popoludnie, to nie ma mozliwosci zebym lajwa robil, ajak np. będę miał zmianę od rana, cały tydzień od rana, no to spokojnie wizowie będę-bę-będę mógł spokojnie robić lajwy... tego typu. No powiem wam... taka jes prasa, prasy sie nie wybiera... lepsza taka niż żadna...

Wy też wizowie bedziecie pozniej gadajo, bo tiger nie pracuje czy csoś takiego, no gówno prawda khyy tego typu wizowie. Dlatego mowie to otwarcie i szczerze wizowie, żębyście jakby yyyy nie rozkwiniali tego tematu, że rzekomo coś, bo ja wiem, że wy tu suchacie dookoła, jak się mówi tych... pajaców i to #!$%@? wierzycie, a pozniej to wychodzi jakby co innego wizowie, taka jes prawda. Nie wnikam, chcecie wierzyc, wieszcie, ja wiem, że nie wierze i mam na to #!$%@?, proste z mostu wizowie tego typu. No waśnie, jajwizisie czeba iś mały kroczkami do pszodu, nie do tyłu tylko do przodu wizowie. No ja wiem, że niektórym to się nie podoba... trudno. Jata mówilem wczoraj na strymie, chcecie tak, ja mogę siedzieć na strimach, wy bedziecie za mnie zapierniczac... a kase bede ja bral od was. Kcecie tego? Chyba nie za bardzo co? - nołaśnie no to, skuj-skupmy się do na ten temat, co ja mowilem wizowie, że polostu tak jes ustalone i tego nie będę zmieniał.

Z moim czlowiek też rozmawiałem na tea... Mój czlowiek powiedział - nie ma sprawy, to jes twój kanał, ja tyko zarzucam twoim kanałem, w razie czego jak csoś się bedzie działo pisanie odwołań innerzeszy, żebyś nie stracił tego kanału tego typu i on na tym yyy jakby wizowie, na tym czuwa, ma ręke na pulsie wizowie i to się liczy #!$%@? wizowie. Popostu on będzie mnie powiadamiał jak coś będzie sie na kanale działo, czy csoś... Na razie jes dobrze zabezpieczone.

Żaden bot balujący nie bedzie eee tu atakował, bo to tyko o kant dupy wytarcia, jes toto wizowie... To jes takie jak to sie mowi wizowie? - wyobrażnia i yyy jak to się mówi. No kude teras mi wylecialo z glowy..... jaźnia jakaś tam tego typu.... No pieszy raz slysze csoś takiego i towy też wizowie napewno pierwszy ras slyszycie balujący bot, no #!$%@? no. No z dupy wyjety chyba o, powiem wam wizowie.

A słuchajcie wizowie, pytasie sie co tak zmieniles, że nie wyzywasz tego... Ja ze z czlowiekiem ustalalismy, ze ten kanał ma sie rozwijać w kierunku innym, nie tym co byyyy-ktoś jeszcze na kanała wyzywanie innerzeszy, bo to nie na tym polega. Automatycznie wyzywając kogos, czyyyy wypoci #!$%@? tracę najwiecej widzow.

No waśnie, sry sry wizowie csoś z-za-zatrzymało obras waśnie i teras jakby to wszystko okej - nie wiem csoś się stało... spiepszyło się. No wtacie nagrywanie też może się spiepszyć wizowie, dlatego nic nie mowie. Suchajcie tojak mowie, no na tym kanale bedziemy sie skupiać waśnie na nowych rzeczach, które będą nawiązywane o tematach, które naprawde to sie wam przydadzom, żeby zaprosić nowych widzów tego typu. Nie ma gadania o tych pierdołach wizowie czyli o tego KonstantinaB te ineżeczy, bo to tylko odstasza innych wizów, którzy chcą mnie poznać z dobrej strony, a nie złej strony, dlatego postanowiłem nawiązać innym tematem... innym kontem wizowie... Ato, że ja nie wyzywam, to połostu powiem wam, że spływa ze mnie jak z kaczki. No po co mam się wsiekać innerzeszy.

Bo wy wizowie mowicie, a bo wykop coś tam, że zzz yyyy chodzisz tam, nie jak towypo wy to mowicie wizowie? Wykopw tobą rzą-rządzi tobą, steruje... Nie, mam na to #!$%@?, tyko popoostu szkoda mi jes was wizowie, że wy suchacie takich tematach, które nie jesteście w tematach... Jestescie nowi, wchodzicie i nie znacie mnie, no to popostu duzó widzów was yy pisze mi najczęsciej na strymie o kogo chodzi, co, co tego i sami nie wiecie. No dlatego powiedziałem krotko wizowie, no popostu konstent będzie inny i popostu ten temat zostawiamy zamknietym tematem wrząsa tych wypocinek. To co ja powiedzialem, wypowiedziałem się od a do z, to popostu musicie jakby to wizowie zrozumieć to, że faktycznie nie ma sensu. Niech oni sobie gadają, jak wiecie o tym, że tyle razy na donejtach pisali, że rozpiepszą kamere, tabliczke, no i co? - i #!$%@? do dupy. Tacy cwani, a tak #!$%@? drą się na donejtach no i co? Ja najwięcej żniwa zbieram przez takich debilów, najwięcej, bo rzeszywistości tego #!$%@? nie powiedzą, tyko na donejtach, bo czeba być ciotom, żeby na donejtach wyzywać, ale ich broszka. Oni się osmieszaja, ja żniwa zbieram, równa się - ja prasuję, oni tracą... Żyć, nie umierać wizowie - płoste? Czeba podejśc takim sposobem, jakim ja wam waśnie wizowie mówie, no i dlatego posanowiłem to jakby ten konstenkt pozmieniać wizowie i nawiązac tematami, które was zainteresuje i coras wiecej was widzow wchodzi, coras wiecej subujecie, udostepniacie. To no-notosze ten kanał sie bedzie roze tym kierunku...

Nowy właściciel, który ze mną współpracuje jes zajebistym, stymi co ja pracowalem, tamci to odpadają jak #!$%@?. Ten dobrze prowadzi, ten ze mną współpracuje zajebysty... To jes mój czlowiek, ktorym się tyle lat znamy podstawówki... ani grama bym nie powiedział, jaki on jes, naprawdę, bo nie jes taki jak inni, aji tym się waśnie wizowie tym zsy tym różnicie niektorzy. No i wizizie? - czeba iś do przodu wizowie, a nie do tylu tego typu no waśnie. Łobaben waśnie, jak się mówi no wizowie. Subujcie, udostępniajcie ten kanal tego typu... Tajak mówilem no... ten kanał bedzie się rozrew tych kierunkach. A co mnie tam interesuje wykopki, Azest, Mery. Niech się wiecie spuszcają do kibla razem ze swoim gównem proste. To co oni wypocinkami, to sa tylko mocni w ninternecie, tajak mowilem wize nie ras, nie dwa, że żaden ta osoba, tura wypuszcza takie #!$%@? do-wypocinki żadna osoba nie przyjechała w ciągu dwóch, tszech miesięcy. No to gdzie są tutaj tacy mocni? - Mocni fhyba w gaciach khhy. Taale taka jes prawda wizowie.

Zapraszam na kanal subujcie, udostepniajcie, idzcie do przodu tego typu. Ja not dzisiaj troche wczesniej, no bo nawyrobicie musiałem zobaczyć cso i jak, a jutro na popołudnie... od czynastej , na czynastą, ale no i tak muszę być trochę wcześniej, bo musze się przebrać wiadomo, że to wszystko muszę ogarnąć tam, przygotować się i do dwudziestej drugiej łobaben tego typu. Czeba iś do pszodu nie do tyłu, czymajcie się do usłyszenia nastęnym odcinu bęc!
#bonzo #uszatkowatranskrypcja #patostreamy
tigerkobrazycka63 - Transkrypcja gniota nr 1. Powinenem pisać magistrala... ale robie...
  • 12
  • Odpowiedz