Wpis z mikrobloga

@buntowniczaczupakabra: Właśnie analizowałem sposób w jaki prowadzona jest faza poświęcenia - i to, że z biegiem czasu spada przelicznik włożonej kwoty na ilość plsx może spowodować, że ludzie nie beda kupować teraz bo stwierdza, ze im się nie opłaca, atoli będą chcieli kupić zaraz po starcie. Co może spowodować dość mocną pompę na początku.
@Hanakele7 Mocnej pompki się nie spodziewam, bo jak zacznie rosnąć i minie przelicznik ten z samego początku (afair 10000:1), to niektórzy zaczną się wyprzedawać, by zgarnąć trochę zysku i być może dokupić dip. :P Ale ja liczę na podobny case jak z hexem - wrzucenie w stake (nawet na 2-3 lata) i po tym czasie zysk (wiadomo, że nie taki jak hex, ale już x20 byłby fajny, a kto wie, czy nie
@buntowniczaczupakabra: o wiele gorsze projekty bez produktów zrobiły o wiele więcej, jeśli liczys na 10x, 20x a nawet 50x to słabą masz wiarę w projekt

oczywiście każdy ma inne oczekiwania, ale hex zrobił 10.000x dla przypomnienia a PulseX jest z tej samej stajni od Ryśka

również long hold u mnie, ale liczę na dużo więcej, mogę się mylić; czas pokaże
@Tyrese Zdaję sobie sprawę z tego, że są g*wnoprojekty, które z niczego robią x1000, ale tutaj poświęcono chyba ok. 1 mld usd i gdyby miało to zrobić nawet x100, to mcap musiałby być ogromny. Co nie znaczy, że nie będę się cieszył z takiego obrotu spraw, po prostu zakładam mniej, by się nie rozczarować (a tak naprawdę nawet zysk x5 będzie spoko, bo to wciąż 500% do przodu).