Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xDawidMx: wszyscy wiemy że bardzo lubisz babiarza ale bronienie go wypowiedzią jakiegoś randoma jest bardziej śmieszne niz merytoryczne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaoen9: random, który ma wiecej followów na TT niż Ty na Wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Szach i mat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xDawidMx: Może i tak, nie zaprzeczam. Niemniej bronisz Babiage i TVP bardziej niż ojczyzny. Nie odbieraj tego jako atak personalny też lubiłem się z niego pośmiać ale nie przesadzajmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaoen9: ja nie bronię tego co odwalił, ale wiem jaki jest - podejrzewam że tu siedzi i czerpie żarciki do komentarzy stąd. ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaoen9: zwłaszcza po rozmowie z nim face2face jestem przekonany, że włazi na januszowe stronki z memami i używa ich bez głowy.
  • Odpowiedz
@xDawidMx: xddd wykop nie jest januszową stronką. chyba że Przemo odkrył hasztagi. ogółem to ja go bardzo lubię jako człowieka I NAWET WIDZIAŁEM GO KIEDYŚ W PRZEMYŚLU W KOŚCIELE XD, chociaż nie przepadałem za jego komentowaniem skoków, to jednak wolałem wciąż jego i nudnego Snopka od - dla mnie nudnych - Błachuta i Rudzińskiego. Ale to co powiedział ostatnio, a słyszałem to na żywo, bardzo mi się, jak i połowie Polski,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pronter: znając jego to przy akcji z Marysią wpisał "babiarz marysia" w Google'a bo nie wiedział o co biega jak robili z niego bekę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak poważnie mowiąc Babiage w LA/łyżwiarstwie > Babiage w teleturniejach > Babiage w skokach

Nie bronię tego co odjaniepawlił tylko pokazuje, że Babiarz pewnie jest taką osobą co zawsze wyjdzie z sytuacji suchą stopą.
  • Odpowiedz