Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mojej dziewczynie #!$%@?ło. Oboje jesteśmy w trudnej sytuacji teraz chociaż moja dziewczyna w cięższej. Odeszła ze studiów na drugim roku bo nie wytrzymywała psychicznie. W środę stwierdzono u niej covid, ja miałem chwilę przed nią (peak w sobotę). Pracuję w korpo i utrzymujemy się głównie z mojej pensji. Ona szuka pracy ale bez doświadczenia i edukacji jest jej ciężko. Ja 26 ona 21 w tym roku 27/22. Jesteśmy od dwóch lat razem ale to co się dzisiaj wydarzyło to przechodzi moje pojęcie. Od samego rana czułem że jest w złym humorze bo z błahego powodu się #!$%@?ła. Zostawiłem paczkę nowych maseczkę na nieodpowiednim miejscu w mieszkaniu LOL. Rzuciła nimi. Dziecinne jak #!$%@?. Całymi dniami nie wychodzimy z domu bo jesteśmy zmęczeni chorobą. No ale na 13:30 była umówiona z psychologiem. I ogólnie umówiliśmy się wcześniej że żebym jej nie przeszkadzał to wyjdę ona też tak robi jak rozmawiam ze swoim psychologiem. No ale na dziesięć minut przed jej rozmową z psychologiem kazała mi #!$%@?ć. Ja wtf co się dzieje bo patologia mocno plus brak szacunku do mnie. Jedyne o czym teraz myślę to żeby to zakończyć.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61fd29fd71b2a17bc6d2af98
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: Chcesz dwa lata związku #!$%@?ć przez w zasadzie jedno wydarzenie jakie opisałeś? Jednak sprawdza się to co psychologowie twierdzą że współcześni ludzie wolą coś zakończyć, niż to naprawić. Jak z rzeczami, lepiej kupić nowe niż naprawiać obecne lub postami na necie, nie podoba mi się to przewijam dalej.
Laska rzuciła studia, bo nie wyrabiała psychicznie, nie ma pracy, jeszcze doszedł covid i kwarantanna. To nic dziwnego że jej nerwy puszczają.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: co to znaczy nie wyrabiała psychicznie na 2 roku studiów? Ktoś się jej kazał nauczyć 20str na kolokwium? XD

Dlaczego ją utrzymujesz? Nie pracuje ani nie dostaje pieniędzy od rodziców? Co to za chora sytuacja?

Brzmi jakby miała poważne problemy psychiczne. Ty chyba też, skoro piszesz o swoim psychologu. Nie wiem czy takie wzajemne nakręcanie się pomoże któremukolwiek z was