Wpis z mikrobloga

Mam problem z jednym "fachowcem" od wymiany instalacji elektrycznej w mieszkaniu. Gość, który mi wymieniał instalację prawie totalnie olewa sprawę. Najpierw podłączył mi gniazdo od piekarnika i pralki do starej instalacji i bez przewodu ochronnego co mu zgłosiłem i poprawił, ale wczoraj sprawdziłem jedno gniazdo, które nie dość, że jest podłączone do starej instalacji to jeszcze źle mnie poinformował do którego bezpiecznika jest podłączone co groziło porażenie prądem. Czy mogę gdzieś go zgłosić, bo to co On robi jest niebezpieczne? Ogólnie mam umowę, gdzie jest napisane, że wykona pracę fachowo itp oraz poprawi wszystkie niedociągnięcia.

E: Gościa znalazłem w aplikacji Fixly, gdzie miał dobre opinie 4.7(ok 50 opinii). Po moim przypadku nie polecam wyszukiwać tam firm /fachowców.
#remontujzwykopem #remont #elektryka #instalacjaelektryczna
  • 6
@Blerab: On wymienił instalację, czy tylko skrzynkę z bezpiecznikami + 3 kable na krzyż abyś się nie czepiał. Przy kompletnej wymianie to odcina się wszelkie starocie, aby tam na 100% nie było prądu (już nie mówiąc o rwaniu ze ściany). Na skrzynce z bezpiecznikami nie ma rozpiski, co gdzie jest podłączone?
via Android
  • 0
@jarzyn123 tak było na początku z powodu mojej niewiedzy na ten temat, ale ktoś mi powiedział co on #!$%@?ł i napisałem co ma poprawić i przyjechał. Zostawił tylko oświetlenie na starej instalacji, bo już muszę mieszkać w tym mieszkaniu i nie chciałem gościa widzieć(no i te gniazdo). Sprawdzałem przy nim czy jest wszystko ok, tylko że zapomniałem o tym jednym gnieździe. Opis bezpieczników wysłał mi sms, więc mam dowód, że kłamał.