Wpis z mikrobloga

Kupienie teraz #ps5 za 3k to dla mnie nie problem, ale pytanie czy jest sens teraz kupować ta konsole? Mało jest exow na ps5 ale na plus wsteczna, bo mnie trochę gier gier ominęło chociaż z drugiej strony większość co chce ograć z ps4 jest na PC już.
  • 16
  • Odpowiedz
@DurzyHarakter30: jak dla mnie warto. Wciąż masz przynajmniej kilkanaście gier, a może kilkadziesiąt gier, które ograsz tylko na PS4/PS5. A nawet te, które pojawiają się na PC, wychodzą po kilku latach. Warto czekać np. 5 lat na nowego Horizona, żeby zagrać w kilku klatkach więcej, ale tylko na kompie za kilka razy więcej niż PS5?

Siadam na kanapie, włączam konsolę i po kilkunastu sekundach zaczynam grę tam gdzie skończyłem wczoraj.

Dodatkowo
  • Odpowiedz
@DurzyHarakter30: no ale pytanie jest w zasadzie takie samo. gdzie tu masz rozkmine? patrzysz czy cos z tego co obecnie wyszlo/zaraz wyjdzie cie interesuje i bierzesz albo nie, proste jak drut. jak cie troche ominelo to w ps gold collection masz tyle AAA tytulow ze starczy na rok #!$%@? w naprawde spoko gry:

Batman: Arkham Knight
Battlefield 1
Bloodborne
Call of Duty: Black Ops 3 (Zombie Chronicles Edition)
Crash Bandicoot N.
  • Odpowiedz
@DurzyHarakter30: ceny spadają, coraz lepsza dostępność, ja bym się wstrzymał jeśli nie masz parcia i kupił jak już ceny zjadą do normalnego poziomu, ale z drugiej strony co jeśli nie zjadą? wtedy opłaca się już teraz kupić
  • Odpowiedz