Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Czytam o NFT, nie chcę żyć w takim świecie. Dlaczego wszystko dąży do kretynizmu a mieliśmy jako ludzkość być coraz bardziej inteligentni. A najgorsze jest to, że kto się tym nie zainteresuje ten obudzi się, on albo jego dzieci, z ręką w nocniku. Ktoś chętny żeby zrobić własne osiedle NFT? Takie z murami z opon i ławkami wokół piaskownicy? Wstęp tylko dla tych co mają NFT soku z kapusty albo gumy Turbo. Pozdrawiam

#nft #blockchain #simsy
  • 17
  • Odpowiedz
@TheArt: Zabawne, bo im bardziej człowiek zadomawia internet w życiu to staje sie głupszy. Internet wypromował nadmierny konsumpcjonizm.
Ostatnio na instagramie widziałem screen z rozmowy na messenger. Dziewczyna, prawdopodobnie dość młoda, pisała do kogoś, że matka ja wysłała do sklepu po por a ona nie wie jak to wyglada! XD
Napisałem komentarz, że skoro mogła do kogoś napisać że nie wie co to, to również mogła znaleźć zdjęcie w google.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@TheArt: ogólnie NFT miało być po to, by artyści sprzedawali ich prace artystyczne czy prawa do ich prac dostając przy tym potem % jako twórca, a kupujący miał pewność, że ma prawa do tej pracy. Ale zwęszyli na tym biznes i #!$%@? obrzydliwe małpy i miśki jako hehe inwestycję. To ci ludzie #!$%@? zamysł NFT, który sam w sobie był dobry, ale wygenerowane komputerowo obrzydliwe malpiszony są dla nich pracami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciezki_przypadek: były ale trzeba było coś reprezentować żeby na nie pójść, trzeba było być głupim, złym, łysym czy mieć jakiś inny rodzaj wkładu, w NFT wystarczy pieniądz. Ludzie w korporacjach są coraz głupsi, płacą za przedmioty więcej niż one warte, kupują niepotrzebne rzeczy tylko żeby się pokazać. Świat zaczyna przypominać te z filmów cyberpunkowych gdzie rozwarstwiły się społeczeństwa na ludzi w pałacach, tych którzy mają dostęp do pożywienia czy wody
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dracooo: dziś wszedłem na ten market NFT i ludzie licytują tam działki. Wirtualne piksele gdzie kiedyś będą pewnie budować wirtualne domy. Nike sprzedaje wirtualne buty które można założyć wirtualnym avatarom.
  • Odpowiedz
@TheArt nie wiem za bardzo o co chodzi z nft, czy to mnie jako zwykłego człowieka jakkolwiek dotyczy? Czy to po prostu debile kupują wirtualne buty dla wirtualnego awatara i to właściwie tyle? Oczywiście pomijam fakt że bogaci się na tym bogacą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@szzzzzz: chciałbym żeby to było tylko niewinne kupowanie pierdół. Ale jestem pewny że to będzie coś więcej, jak nie będziesz mieć danych NFT to nie będziesz mieć czegoś w realu. Już szczepienia pokazują jak łatwo ludzi podzielić. Chciałem kupić bilety do teatru na sobotę, okazuje się że pierwsze pięć rzędów jest tylko dla zaszczepionych. To jest dyskryminacja i podziały, bezprawne w świetle prawa. Podobnie będzie z NFT, będą świadczyć o
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TheArt: nie wiem czy stosowanie kryptografii i rozproszonych baz danych w obrazkach można nazwać kretynizmem xD

Kretynizmem można nazwać malowanie ścian bez podkładu chłopie zastanów się co piszesz XD
  • Odpowiedz
Czytam o NFT, nie chcę żyć w takim świecie.


@TheArt: taa, jakby ktoś ci zaproponował 800 tys. dolców za nft zdjęcia twojego siura to byś co innego gadał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz