Wpis z mikrobloga

Bawi mnie te #!$%@? ludzi o jej depresji, zaburzeniach psychicznych.
Ona nic innego nie robi jak podbudowuje zasięgi, parcie na fejm miała od najmłodszych lat, a dzięki tego typu akcjach zyskuje zasięgi. Gdyby chciała podciąć sobie żyły to by je podcieła wzdłuż, a ona dla uwagi tnie w szerz. Takim ludzia się pluje w ryj i idzie dalej.
#queenoftheblack
  • 10
  • Odpowiedz
@Jax89: dokładnie, mój brat który popełnił samobojstwo nie nagrywał ig, ona ewidetnie szuka atencji i jakiegos nie wiem współczucia. Atencjuszka która dla fejmu i rozgłosu nawet potrafi pociac sobie rece.
  • Odpowiedz
@andrzej-gosc: Jeśli macie teraz zamiar pisać, że Queenoftheblack robi to dla atencji czy jest #!$%@?, to odłóżcie telefon i idźcie dotknąć trawy, typiara jest #!$%@? chora, ale przecież dla was problemy psychiczne są tylko akceptowalne kiedy nie widzicie symptomów.
  • Odpowiedz
chciała zwrocic na siebie uwage i pewno potrzebuje pomocy, ale #!$%@? jak chcesz sie zabic to nie myslisz zeby relacje na ig wrzucic, #!$%@? masz problem piszesz do najblizszych osob a nie na forum publicznym zeby dostac współczucie i atencje. ona jest uzalezniona od social mediow i od liczb osob obserwujacych.
  • Odpowiedz
@andrzej-gosc: Dużo osób w ten sposób woła o pomoc, bo nie potrafią tego wyrazić w słowach. Ale co wy możecie wiedzieć o chorobach psychicznych jak z tych tematów robi się temat tabu, a z osób, które z nimi się zmagają, wariatów szukających atencji.

Ps. Jej najbliżsi mają #!$%@? w nią. To obcy człowiek jej pomógł, Spysiński.
  • Odpowiedz
@opijanie: przeżyłem smierc brata w młodym wieku, nastepnie załamanie psychiczne, depresje a myśli samobojcze chodziły mi po głowie przez długi okres czasu,#!$%@? szkołe i byłem wyeliminowany z zycia na okres kilku lat. ale ostatnia rzecza było dzielenie sie tym przed całym światem. dziewczyna jest atencjuszka i jeszcze wczoraj przyznał bys mi racje, a to ze dzisiaj wrzuciła w #!$%@? relacji z ig jak sobie krzywde chciała zrobić. nagle ludzie pisza ze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jax89: wtf przecież laska jest ewidetnie zaburzona psychocznie, nikt zdrowy nie robi takich akcji dla uwagi. to całe jej parcie na zasięgi i fejm to jest właśnie jak najbardziej objaw jakichś porządnych problemów
  • Odpowiedz
@Bover: wiadomo ze lubi dragi i alkohol, a to potrafi jazdy robic jak jeszcze cos w zyciu sie nam #!$%@?. laska jest atencjuszem i próbuje skupic na sobie uwage jak bardzo cierpi i straszy samobojstwem robiac wyrzuty sumienia temu łepkowi co ja zostawił. co jest dla mnie #!$%@?, powinna wpierw dragi odstawic i problemy znikna.
  • Odpowiedz