Wpis z mikrobloga

moje podsumowanie KSW
Ziółkowski vs Borys, narożnik Borysa zgarnia już teraz nagrodę za najgorszą podpowiedź w narożniku "wygrywasz 3:1, bierz go na przeczekanie (coś takiego)", gdzie chłop imo przegrywał 3:1, a chyba sędziowie dali 2:2 i mógł to wygrać
walka bardzo wyrównana i Borys pokazał się z dobrej strony, bo dał radę 5 rund w niezłym tempie, ale jednak 90% ciosó bił w powietrze i Marian go puntkował
swoją droga czy ja mam wrażenie, że te statystyki ksw są totalnie z dupy?
Narkun vs Czugigajew
Czugigajew dobry zawodnik ACA, ale chyba mistrzem, ale chyba mistrzem nie był pokonuje Narkuna
Ibragim obnażył wszystkie słabości Narkuna, a jest ich cała masa, imo chłop miałby problem, żeby w ogóle się w UFC utrzymać, ze swoją fatalną stójką i średnimi zapasami
sytuacja win win dla KSW, bo Narkun już może zapomnieć o UFC i mają z nim spokój na jakiś czas
teraz KSW ma dużo i wcale się nie zdziwię jak zrobią rewanż, bo dla Narkuna i tak nie ma przeciwników, choć wolałbym Soldic vs Czugigajew, pytanie po co KSW taka walka i jeszcze ciekawe
Materla vs Radklif ten Radklif to padaka, Materla chyba faktycznie na łeb dużo zebrał, chłop po takim laniu chce Soldica, to byłoby starcie totalnie z dupy
Rajewski nieźle, ale Marian go imo zleje
Belg fajne poddanie
no i chyba tyle
Kaszubowski i Surdyn dwóch zamulaczy, choć Kaszubowski biodra nie miał, ale on w sumie zawsze zamula

#ksw
  • 5
  • Odpowiedz
@UFC_Jest_W_Dupie: Czugigajewa trzeba jeszcze zbudować, dać mu jeszcze jedną walkę żeby wygrał w dobrym stylu i wtedy ewentualnie walka z Soldicem jeśli Roberto zostanie w federacji.

Pytanie jeszcze w jakiej wadze xD Rusek musiałby chyba trochę zejść.
  • Odpowiedz