Wpis z mikrobloga

  • 0
Ropa jest bardziej zdywersyfikowana, gaz natomiast mamy z gazociągu z Rosji, Putin przykręca kurek, cena na giełdzie rośnie i leżymy
  • Odpowiedz
przez fatalne decyzje PiS tracimy miliardy


XDDDD
Tę fatalną decyzją pis był pozew przed Trybunałem Arbitrażowym w wyniku którego zmieniono taryfy, a Gazprom musiał nam zwrócić 1,5 mld dolarów.
https://biznesalert.pl/pgnig-wygral-z-gazpromem-rosjanie-beda-musieli-zwrocic-ok-15-mld-dolarow/

Jak zwykle posty antypis są na poziomie TVP, lustrzana propaganda, z jednej strony Tusk podmienia ceny w sklepach, z drugiej rząd jest winny wojny gazowej Rosja - Europa, a wygrana przed trybunałem arbitrażowym to według niektórych porażka rządu xDDDD
@eternos15: @
  • Odpowiedz
  • 5
@pat1ryk: Można by rzec skoro jest tak super to czeku jest tak zle? Skoro dostaliśmy 1.5mld dolarów to czeku teraz gaz dla firm drożeje nawet i o 1000%, dlaczego kadry pgnig wybrane przez PiS do tego doprowadziły?
  • Odpowiedz
  • 7
Oczywiście ze nie gdybyśmy inaczej kupowali gaz, na innych zasadach to nie bylo by takich wzrostów o 1000% cała winę ponosi PiS
  • Odpowiedz
Trybunałem Arbitrażowym w wyniku którego zmieniono taryfy, a Gazprom musiał nam zwrócić 1,5 mld dolarów.


@pat1ryk: no i teraz sobie odbierze z nadwyżką, a putin pokazał gdzie jest buda,
To powinno nauczyć pisowców jak wygląda współpraca z rosją i z czym będzie się wiązało machanie szabelką do ue i usa
  • Odpowiedz