Wpis z mikrobloga

@vin42: a i jeszcze jedno,
mówisz po co szczepionki bo śmiertelność jest mała,
no tak, a co z powikłaniami? można śmiać się z grypy też, ale źle leczona prowadzi do powikłań a także do śmierci
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hylfnur:

szczepionka na grypę jest tworzona rok do roku na podstawie symulacji ponieważ tak wirus mutuje że jedna szczepionka nie rozwiązuje problemu grypy, nie ma magicznej szczepionki


Zgadza się, ale na covid nikt nie szczepi się rok do roku tylko 4 razy do roku, także nie wiem o czym
  • Odpowiedz
@vin42:

Jak to się ma do dzieci które chcesz tak chętnie szprycować? Podasz jakieś dane? Czy tylko twoje domysły że "wielokrotnie"?

podałem dane w artykule z badaniami opublikowanymi na lancecie, ale nie potrafisz czytać po angielsku

Ale szczepionka na covid nie daje ŻADNEJ gwarancji że się nie zarazisz więc znów
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hylfnur:

podałem dane w artykule z badaniami opublikowanymi na lancecie, ale nie potrafisz czytać po angielsku


Potrafię doskonale ale nie będę czytał elaboratów wystarczą mi suche fakty. Poza tym tam nie ma żadnych danych z Polski po co mi to? Bredzisz nie na temat z tym
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hylfnur: może uściślijmy. Czyli rozumiem że chcesz szprycować dzieci bo w lancecie tak napisali, a każdego kto ma inne zdanie nazywasz szurem? Całkiem legitnie hahahahah
  • Odpowiedz
@vin42: no #!$%@?, wysłałem fakty i konkrety a ten jak najęty. TO NIE SĄ ELABORATY. #!$%@?. ILE CI ZAJMUJE PRZECZYTANIE 2 STRON A4. Jak ty czytasz badania naukowe? Nie czytasz bo za długie? Wiedzę czerpiesz z twittera? Po lekturze jakich książek zostałeś ekspertem ds immunologii? O psie co podróżował koleją? #!$%@? ja #!$%@?ę co za kasztan. No co robisz w życiu i jakie masz wykształcenie. Chętnie się dowiem gdzie pochowane są takie diamenty intelektu naszego społeczeństwa.

U dzieci coś takiego praktycznie nie występuje więc po co chcesz szprycować dzieci???? Wytłumacz mi to w końcu!

CO? Jak to nie ma?
  • Odpowiedz
@vin42: może uściśnijmy, gardzisz nauką, nie umiesz przeczytać dwóch stron a4, podważasz wiedzę medyczną, nie wiesz co to lancet i nature, na magazynie u janusza zostałeś ekspertem ds szczepień i oburzasz się że ktoś nazwie ciebie szurem, normalnie ziobro zaskoczenia
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hylfnur: pierwszy link który podałeś to już totalne samozaoranie udawadniające to co pisałem że wśród dzieci cięzki przebieg covidu jest marginalny.

Drugi link: kompletnie nie ma to nic wspólnego z ciężkim przebiegiem covidu wśród dzieci. Co ty wklejasz ośmieszony typie? Niby zna angielski i taki mądry a gwózdź w mózgu mocno.

Trzeci link to dane z ministerstwa zdrowia których nie należy brać poważnie bo przypadki covidu są liczone inaczej w Polsce, taki mądry jesteś to pewnie wiesz o tym.
Przerasta cię tak prosta rzecz jak podanie kilku głupich liczb. Zrobię więc to za ciebie. Tak. Dobrze widzisz. Dwojka dzieci do 11 roku życia przez
v.....2 - @Hylfnur: pierwszy link który podałeś to już totalne samozaoranie udawadnia...

źródło: comment_1641566086JWVM7XdsSCVWq4f3P4K3Jl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@vin42: szurku, niepodkreśliłeś 9 dzieci w tym screenie, bo ci nie pasowało zapewne pod tezę,

fajnie że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, nikt nie neguje że dzieci lżej znoszą covid ale ty wyciagasz wnioski z badań których tam nie ma

po drugie, typie, szczepionka jest przebadana, dosyć mocno, co ty gadasz że jest nieprzebadana XD antyszczepy stanowią piękną grupę kontrolną i się teraz dławią pod
  • Odpowiedz
@vin42: #!$%@?, jakby były jakiekolwiek rzetelne badania że szczepionki są złe dla dzieci to byłoby o tym w #!$%@?ę głośno ale na podstawie dostępnych badań takich wniosków po prostu #!$%@? nie ma i agencje rządowe jak np FDA dopuszczają szczepienia, a ty będziesz darł mordę że nie przebadane

typie, przeczytaj chociaż "immune" co linkowałem wyżej, czegoś się nauczysz i są obrazki
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hylfnur:

szurku, niepodkreśliłeś 9 dzieci w tym screenie, bo ci nie pasowało zapewne pod tezę,


Nerwowy jesteś i masz problemy z czytaniem przez to. Zsumuj dwa lata i wszystkie dzieci i zobacz ile ci zostanie. Napisałem o tym, przetrzyj
  • Odpowiedz
@vin42: takich jak ty się powinno leczyć, ale w sumie szkoda pieniędzy

ja mówię że zaletą szczepień dzieci jest fakt że obniżają szansę na ciężki przebieg, hospitalizacje i powikłania po covidowe
na to ty, co z tego skoro w Polsce zmarło tylko dwoje dzieci bez chorób współistniejących?

#!$%@? się w czaban, serio
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hylfnur:

ja mówię że zaletą szczepień dzieci jest fakt że obniżają szansę na ciężki przebieg, hospitalizacje i powikłania po covidowe


Jaki fakt????? Zaletą szczepień dzieci jest fakt??? Tocjest twoja urojona bzdura we łbie a nie żaden fakt. Tworzysz problemy które nie istnieją bo dzieci generalnie nie przechodzą ciężko covidu. Na katarek leć się zaszczep
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hylfnur:

fakt że mówisz że dzieci GENERALNIE nie przechodzą covidu ciężko oznacza że jednak część z nich przechodzi ciężko


To niech ta część która ma na przykład sporą szansę na ciężki przebieg covidu niech się szczepi nawet i 30 razy ale niech nikt nie narzuca tego innym bo przy zdrowych dzieciach to poważne NOPy są bardziej prawdopodobne niż ciężki przebieg
  • Odpowiedz