Wpis z mikrobloga

@farmaceut: Mam od listopada zeszłego roku (zaraz po premierze). Nic się nie dzieje z matrycą. Wszystko solidne. W serwisie wylądował ze względu na nierówną dolną część obudowy. Mam też obawy co do żywotności baterii (w miesiąc spadek o 6%).
@czlowiekmajor nie zniszczysz matrycy otwierając laptopa „za róg” ekranu. Obudowy do maca są robione przez maszyny CNC z bloku aluminium wiec są bardzo wytrzymałe, a ekrany LCD wystarczająco „giętkie”. Jedynie napierasz na konkretny zawias zamiast rozłożyć energię na oba, wiec po dłuższym czasie takiego otwierania zawias można uszkodzić.

@farmaceut głośna sytuacja z pękaniem matryc była związana z tym że ludzie wkładali jakieś kawałki papieru, taśmy itp między ekran a klawiaturę i zamykali,
@farmaceut: no i wiadomo to też się tyczy wszelkich twardych okruszków które są na klawiaturze i mogą napierać na ekran, bo jak już wspominałem, MacBooki maja bardzo „ściśniętą” konstrukcje. Dlatego najważniejsza rada to nie jeść przy laptopie.
@farmaceut: Kurka miałem to samo ^^ szczególnie zasilacz miał bardzo specyficzny zapach :d kojarzył mi się z długa podróżą morska w kontenerze pełnym wody ;dd