Wpis z mikrobloga

Ciekawe jak będą spędzać Sylwestra dzieci z sierocińców, ludzie ubodzy, którzy nie mają jak zapłacić za gaz, prąd, jedzenie? Jak będą go spędzać wieczne patologie, które zamarzną w tą zimę przez podwyżki cen paliw? Jak go spędzą ludzie, którzy uczciwą pracą na podkarpaciu zarabiają marne 2060 netto na najniższej? Jak go spędzą osoby tyrające nawet w święta żeby związać koniec z końcem? Strasznie mnie to ciekawi, jak wam Wykopki się żyje na tym padole #!$%@? rządzonym przez ludzi przynajmniej niekompetentnych, obłudnych, niezaradnych, niszczących resztki kraju, który kiedyś wieku temu coś znaczył a dziś jest niczym więcej niż wekslem na giełdzie i nigdy nie będzie niczym więcej. Dopóki takie miernoty jak do tej pory będą nim rządzić. Nasz naród żyje w skrajnym ubóstwie. Nie naprawi tego nawet ultra socjalna polityka tej marnej partii politycznej jaką jest PIS. Gardzę polityką, gardzę celebrytami, gardzę ludźmi którzy dla własnych korzyści wykorzystują obecną sytuację do wzbogacenia się. #!$%@?ć was wszystkich #!$%@? którzy zarobili choć złotówkę na pandemii i całej tej sytuacji, drożyźnie i szkodzie społeczeństwa! I mówię to do Ciebie ty #!$%@? #!$%@? Morawiecki, Glapiński, Kaczyński i wszystkie inne #!$%@? zamotane w aferach tak że nie ogarniają komu dupy dają... Pokój wam wszystkim dobrzy ludzie.
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@przemo_stw: powiem Ci tak, co z resztą komuś wczesniej pisałem w komentarzu, pracuje za granicą, kasy nie brakuje, a Sylwester marzeń będzie jak co roku, czyli ja, różowa i rodzice na kanapie przed tv, netflix and chill, niczego więcej do szczęścia nie trzeba. Byle było z kim otwarcie i szczerze pogadac.
@przemo_stw ale osochodzi?

Serio, w sensie co ma polityka do sylwestra i dlaczego ktoś, kto zarabia 2060 netto ma go spędzać w jakiś szczególnie dziwny sposób?