Wpis z mikrobloga

@HeniuJestem: Wprowadza się zakaz używania przez osoby nieuprawnione kompletnego munduru wojskowego lub jego części, chociażby zostały one pozbawione oznak wojskowych( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HeniuJestem: @Nheero: @surdelos:

Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak podpisał rozporządzenie zakazujące noszenia wojskowych mundurów przez osoby podszywające się za żołnierzy Wojska Polskiego np. podczas strajków, demonstracji i zgromadzeń.

Także jak to powiedział Ozjasz - wszyscy się mylicie, żaden z was nie ma racji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ogonek55: słuchaj swojego pana Prawiczka, jak go wykop uwalił na policji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak tam, sylwester ze Sroczem jak rok temu? Bo ja jak co roku z twoją mamą ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@Ogonek55: no oglądam, drugiego takiego mitomana nie znajdę, takich baśni i mitów jak u S.Rocza nigdzie nie ma xD niech się twój chłopak przyzna, że to nie za pół grama, a za mój donos, że obrażał prezydenta xD twój chłopak będzie z magicalem mydło podnosił, a ja wtedy będę z twoją matulą ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marv0oo: hahahhahah bachorze juz od 4 lat idzie do wiezienia i Amazona XDDD przeciez pisales ze juz nje ogladasz bo stypa ale masz takie smutne zycie ze nie wytrzymasz bez swojego Pana XDDD
  • Odpowiedz