Wpis z mikrobloga

Ktos gra tym etebo? Zrobiłem sobie wypożyczenie ale 3 mecze to za krótko, żeby sobie wyrobić jakaś opinie a aktualnie na tym koncie cienko z fodderem i nie wiem czy jest sens. Da radę jako SPD?
Druga kwestia to taka czy ktoś ma problem z wyświetlaniem paczek. Trzymam sobie trochę paczek na toty, których nie chce ruszać. Wczoraj zrobiłem kilka ligowych sbc i chciałem otworzyć te konkretne paczki, które dostałem w nagrodę. Za każdym razem otworzyło mi odpowiednik paczki z sbc, ale wymienny, mimo że przed otwarciem sprawdzałem dokładnie która otwieram. Macie tak samo?
#fut
  • 16
  • Odpowiedz
@megazordzik: Przydałby mi się taki Fred bo dobrze laczy Neymara i CR7, ale na razie nie mam kasy. Czekam z biletem na Fut Champions, bo mam kwalifikacje, a w święta nie grałem. W rivals 7/7, swapy zrobione, trzeba w coś innego pograć
  • Odpowiedz
Wczoraj zrobiłem kilka ligowych sbc i chciałem otworzyć te konkretne paczki, które dostałem w nagrodę. Za każdym razem otworzyło mi odpowiednik paczki z sbc, ale wymienny, mimo że przed otwarciem sprawdzałem dokładnie która otwieram. Macie tak samo?


@bart0sz: hmm dziwny bug, masz ponad 30 paczek? wtedy niektore ukrywa, moze to powoduje, ze opisy sie im mieszaja ;)

dam ci znac za miesiac, aktualnie siedze na 360 paczkach, dobije do 500 na
  • Odpowiedz
@LaylaTichy: ja raptem 30 kilka paczek trzymam, jest trochę 24/24 ale w sumie nie wiem na co liczę. Odniosłem wrażenie, że strasznie przykręcili dropa na tym evencie to już sobie potrzymam do Toty. Apropo paczek to otworzyłem 5, z czego 3 miały być niewymienne i każda z nich była wymienna, mimo że sprawdzałem przed otwarciem czy wybrałem odpowiednią. Trochę lipa, ale co poradzisz...
  • Odpowiedz