Wpis z mikrobloga

Po czym poznać że ktoś jest człowiekiem na poziomie ? Ma w domu wannę.
Prosty przykład jak myją bezdomni ? Ano latem pod fontanną czy w spadającym z nieba deszczu - zupełnie jak pod prysznicem. Ludzie którzy coś znaczą potrafią sobie zorganizować od czasu do czasu trochę czasu, wlać cieplutką wody do wanny i tam leżeć relaksując się i wypalając wszelkie paskudzstwa z siebie wpadajac na ciekawe pomysły. Wyobrażacie sobie scenę w zamku gdzie król mówi do swojej służby by Ci mu przygotowali spadająca z sufitu po kropelce wodę i skaczący przy tym jak koczkodan xD?
Tymczasem pod prysznicem skacze się jak małpa z bananem w dupie próbując się umyć jak najszybciej bo jest tak nieprzyjemnie. Wyobrażacie sobie jeździć autem na stojąco ? Jeśli wiecie że ktoś planuje budowe domu i ma na tyle dużą łazienkę a nie planuje wstawienia i korzystania (chociaż okazjonalnego) z wanny to macie do czynienia z hamem, gburem, prostakiem, ignorantom, wszarzem, #!$%@?, obszczymułem, osobą denną, wampirem energetycznym, zakałą, PISowcem, komuchem, faszystą, tumokiem, brudasem, śmierdzielem, ćwierćinteligentem, fleją, gnojarzem, obrzydliwcem, szubrawcem paskudnym, muchoromorem w ludzkiej postaci, skunksem, żulem ogólnie degeneratem.

Wanna to jest to.
#wanna #budownictwo #tomekumyjsie
  • 5
  • Odpowiedz
@lobo: To dokładnie Ja ale za to czysty bo mam wannę :D To w trosce o życie i jego standard reszty Polaków.
Jak może się takiej osobie układać życie jak chodzi niedomyta? Przecież to aż prosi się o powstanie nowej choroby zakaźnej. Życia seksualnego też nie ma bo kto by chciał się tegować z brudasem/brudaską więc nie będzie miał kto robić na moją emeryturę. A w ogóle to luźne heheszki
  • Odpowiedz