Wpis z mikrobloga

#motogp #moto3
Dzień czwarty i przekładaniec podtrzymany, bo dzisiejszy zawodnik topowy raczej nie jest. Jest jednak gorącym towarem dla wszystkich tych, którzy liczą a zawodników spoza Włoch i Hiszpanii

#10 - Diogo Moreira - MT Helmets - MSI (KTM)
Urodzony w 2004 roku Brazylijczyk trafia do mistrzostw świata. Dawno już nie widzieliśmy tej flagi w Grand Prix, ostatnim Brazylijczykiem był Eric Granado, a ostatnim, który coś znaczył, Alex Barros. Nie pytajcie, czemu zmienił numer, tak głęboko nie grzebałem.

Moreira w RB Rookies Cup pokazywał się z naprawdę niezłej strony. Kilka podiów, 6 miejsce w klasyfikacji generalnej. Niestety, kontuzja zmusiła go do absencji podczas double-headera w Austrii i zabrała sporo punktów. Występował także w Mistrzostwach Hiszpanii, gdzie już nie było tak fajnie. Jedno podium, sporo wypadków i wspomniana wyżej kontuzja w Barcelonie.

Debiutant w debiutującym zespole. Nie wiem, czy to rozsądne. Mimo wszystko, Diogo był kilka kroków za najlepszymi z rywali w juniorskich seriach. Na szarym końcu nie będzie, ale fajerwerków się nie spodziewam.
Typ: trzecia dziesiątka

Wołam: @Zashi @noriad @VR46 @Wilq9911 @deliver @barek_malawajder
Pobierz
źródło: comment_1640267458BhawFu7UsOSCLi5fdh9KiL.jpg
  • 5