Wpis z mikrobloga

@goodidea: Huh...kozacko...to ja mam kilka godzin na piracie przegranych i 8h na Steamie (w końcu się zebrałem i kupiłem) co dało 17 level, tak więc daleko daleko daleko mi do Ciebie :P
@Stixer: pewnie że są, haxy, mody co chcesz. Ja odpaliłem sobie na mod na pojazdy i zdjąłem speedlimiter :D Teraz zamierzam sobie odpalić night mod że mam noc trochę wcześniej niż 23 (w sam raz na zime :P)

acz ten ten sposób o którym mówię to zamierzony pomysł. I pewnie odkryjesz go prędzej czy później
@goodidea: Ogranicznik prędkości można w standardowo w ustawieniach wywalić. Mody widziałem, ale na razie się tym nie bawiłem. Szkoda, że lapek mi trochę nie domaga i muszę grać na średnich detalach, a różnica między średnimi, a wysokimi jest spora :/
@Stixer: Ja kupiłem w promocji złotą edycję steam za funty, wyszło coś około 36 zł z paypala w brytyjskim sklepie. I też śmigam, do zobaczenia na trasie. P.S. Polecam mod na jesień, Poland Rebuilding oraz Scandinavia Map 1.01 (czyli najlepszej jakości mapki do gry gdy masz DLC).