Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, o której zwykle kładziecie się spać i o której wstajecie? Opiszcie mniej więcej ile śpicie, jak samopoczucie rano itp. Jestem ciekaw jak to wygląda u was, ja zazwyczaj kładę się spać ok. 22:00, tak właściwie to już jestem w łóżku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do pracy wstaję ok. 8:00 a i tak czuję się rano strasznie zmęczony i niewyspany.
#pytanie #ankieta
  • 10
@choosewisely: 10h trochę za dużo, niby 6-8h jest optymalnie ale wiadomo to kwestia indywidualna. Ja zazwyczaj się kładę 22-23 i wstaje o 5. Samopoczucie z rana takie 7/10. Różowa ostatnio kupiła mi wynalazek zwany kołdrą obciążeniową. Jest to cienka kołdra wypełniona czymś w rodzaju piasku i całość waży jakieś 7,5kg ( ͡º ͜ʖ͡º). Leżąc pod tym ma się wrażenie przyjemnego "wciśnięcia" w łóżko. Stymuluje w ten
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@choosewisely: Zależy od dnia. Raz mocno zmęczony potrafię paść o 22, a raz być na pełnych obrotach do 1-2 w nocy. Pobudka ok. 6:30 (bez budzika, więc nawet w wolne dni budzę się niestety o tej porze ( ͡° ʖ̯ ͡°)).

5h spania jest dla mnie przeważnie wystarczające, ale jak pytałem wśród bliskich to jest to u mnie rodzinne, że krótko śpimy.