Wpis z mikrobloga

@capol2: wykop nie przestaje mnie zadziwiać. Jak policja zachowuje się jak fajtłapy - "w Ameryce by inaczej gościa załatwili, dostałby kulkę". Babka traktuje potencjalnego bandytę jak bandytę - "no jak ona może tak robić, beka pewnie ma okres" XD


@Wuja_Patryk: jest różnica, bo w stanach wszyscy mają broń + co chwile są strzelaniny czy to w szkołach czy na ulicach, a gość w Polsce na #!$%@? dolnym raczej nie miał
jak ktos ma takie problemy emocjionalne to nie powinien pracowac w policji a tym bardziej miec pozwolenia na bron. powinna skonczyc w wiezieniu za tą gangsterke


@Arcyksienciuniu: Czyli ABSOLUTNIE KAZDA kobieta. A jeszcze na szkółce mają fory i np jak nie są w stanie przebiec danego dystansu to są akcje typu że kolesie NIOSĄ taka delikwentke bo za jej nieogarniecie cała ekipa musi powtarzać dystans
gadasz jakby brała udział w strzelaninie, a nie jakby pacyfikowała zmęczonego chłopa który sam się na ziemię wywrócił praktycznie xD


@tzwelpl: skąd ja mam wiedzieć kim ten chłop był. Może przed chwilą kogoś zabił
@WolfSky: xd typie na #!$%@? przykłada typowo który leży i się poddaje broń do głowy? Po to żeby przypadkowo jej wystrzeliła i #!$%@?ła typowi głowę? Typ z jakiegoś powodu uciekał ale policjant nie ma prawa przystawiać mu broni do głowy gdy ten już się poddał. Nie wiem czy jakakolwiek sytuacja to usprawiedliwia.

Klasycznie #!$%@?ć policje. Kolejna śmieszna akcja tej bezużytecznej pisowskiej formacji.