Wpis z mikrobloga

@Wykastro: ale ludzie wybudowali tyle PV że aż pan pis to #!$%@? więc tak rząd jest od elektrowni, ludzie stawiali PV. Do 2016 były też możliwości wiatraków prywatnych też u #!$%@? przez pis.
  • Odpowiedz
@jaskins: Jak niby PiS to u j E 6Oj ? Przecież dodacie były z tego co wiem nawet do października tego roku.

Poza tym o Tu nie chodzi tylko o elektrownie atomowe które swoje kosztują, ale nakładanie kar na Polskę za wydobycie węgla, zamykanie kopalń , związki zawodowe które ciągną hajsy. Zamiar wykorzystywać złoża które mamy na setki lat to musimy płacić i myślisz o atomie xd w Unii winy
  • Odpowiedz
@Wykastro: kolego dyskusja moja z tobą daremna. Mój teściu pracował życie w górnictwie w branży okolgirniczej. Co tam się dzieje to scenariusz na film gangsterski to raz. Dwa górnik że Śląska wydobywa ok 700ton na rok na osobę przez to że ferowanie jest już bardzo podziemne. W bogdance ok 1800, a Tom na odkrywcę w Au ok 20000 ton #!$%@? koparka. Nie obwiniam o ceny ropy, chociaż od górki jyz
  • Odpowiedz
@jaskins: Nie twierdze, że wszytko wiem najlepiej, tylko nie rozumiem dlaczego się obwinia za wszystko rząd i ludzie nie rozumieją, że czasem to po prostu nie ich wina, obwiniają już bo mogą? Nie długo zaczną obwiniać władze bo ich ząb boli ale żeby już dbać o higienę to się nie chcesz. Zmierzam do tego ze należy czasem spojrzeć szerzej a nie tylko paplać 3 po 3 jaka to władza jest
  • Odpowiedz