Wpis z mikrobloga

Zmuszony do oglądania pieprzonego disco polo (na szczęscie tylko chwilę)
zauważyłem jakimi wygrywami są laski w nich występujące - pomyślcie sobie:
-laska ma wygląd 9/10 choć i w teledyskach są 7/10 i niżej xD
-posiedzi na scenie powiedzmy nawet 3 dni robocze
-jej występ to kręcenie dupą, przelizanie jakiegoś disco przegrywa (ładniejsze to co najmniej z lite chadem)
-zwykle nic nie robią poza ewentualnym tańcem, bo disco przegryw naskakuje dziewczynie - odwrotnej wersji jeszcze nie widziałem XD
-chlanie alkoholu/ przejażdżka sportową bryką

- i za to wszystko (czyli 1 występ) weźmie więcej niż #przegryw zarobi przez pół roku.
A dodajcie jeszcze to:
-poza występami wszystkie zalety bycia kobietą:
-armie spermiarzy na każde skinienie palca,
-łatwy hajs jako modelka np. ciuchów,
-hajs na transmisjach
-możesz bawić się z wysoko jakościowymi facetami, a nie przegrywami
-wszędzie ciebie chcą - kto odmówi ładnej kobiecie? Większość branż zawsze szuka kogoś do wizerunku
-poza ewentualnym rozruszeniem samopromocji nic nie musisz robić, bo zawsze znajdzie się spermiarz który zapłaci grubo za nic.

Czyli podsumując:
-laski dostają hajs głównie za swój wygląd - nie muszą się nawet kończyć szkoły średniej by zarabiać więcej niż większość magistrów po politechnice. I co najlepsze, one nawet nie muszą być jakoś superładne - wystarczy że jesteś powyżej 5/10 I TO PO MAKEUP'ie i nie być ulanym grubasem!

Jak to nie jest życie na poziomie very easy mode to nie wiem co może nim być.
Tylko ewentualne dodatkowo urodzenie się w bajecznie bogatej rodzinie może to przebić u kobiet.
Gdzie typowy przegryw tak łatwo hajs zarobi? Chyba tylko w sprzedaży narządów.

A co do Disco polo - najgorsze gówno na świecie - kółko to samo, a w teledyskach maksymalne promowanie zwierzęcości - ot okazja dla Januszy na oglądania walorów skąpo ubranych pań

#blackpill
  • 12
@simplydelivered: te brzydsze poniżej 5/10 muszą żebrać o lajki, dla każdej ładniejszej spermiarze sami naskakują by pani się nie przemęczyła - a poza tym naprawdę sądzisz że "wpis do portfolio" dostają tylko dziewczyny? A co mają powiedzieć informatycy i inne usługowe osoby? Kobiety ładniejsze od 5/10 mają mega łatwiej od faceta, który wszystko musi wyszarpać a jeśli jest przegrywem to jeszcze go wykorzystają i zniszczą - bo mogą.
@Zly_CzlowiekXD nie sądzę, bo tak jest, odnoszę sie do Twojego konkretnego przykładu. Fakt, znam laski, które oprócz wyglądu nie reprezentują sobą nic i poznaly bankomaty i osiagnely "sukces" życiowy (#!$%@? w to, ze sa traktowane jak szmaty przez swoich mężów, ktorych nie kochaja - potwierdzone w paru przypadkach ( ͡º ͜ʖ͡º) ) ale znam też dziewczyny 10/10, które są zwyklymi szarymi myszkami, które sobie ciułają pomału z
@simplydelivered: powiem ci tak - pracuję z kobietami i widzę co tam się odwala - żądać wszystkiego nic nie dając.

Fakt, znam laski, które oprócz wyglądu nie reprezentują sobą nic i poznaly bankomaty i osiagnely "sukces" życiowy (#!$%@? w to, ze sa traktowane jak szmaty przez swoich mężów, ktorych nie kochaja - potwierdzone w paru przypadkach ( ͡º ͜ʖ͡º)


Bo nie znalazły lepszych bankomatów - zwykle
@Zly_CzlowiekXD:

Bardzo dobrze ogarniasz temat i na podstawie moich doświadczen mogę się tylko zgodzić.
Ja w ogóle przestaje czuć empatię do kobiet,mam ich problemy głęboko w dupie,one wobec mnie takowej nie mają.
Kobiety narzekają na mężczyzn że są podli a mają na myśli topke, tylko jak przyjdzie co do czego to w pełni im się podporządkowują.