Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zielony_Ogr: ultimate się nie opłaca bo zwykły nieremaster wygląda świetnie i podbili do 60fps, a zmiana twarzy Petera dużo odbiera w trakcie przerywników filmowych.
Nie mówię że nowy wygląd twarzy jest zły, ale kiedy gra była reżyserowana na pierwszą, a potem zrobili kopiuj wklej nowej to sporo straciła na ekspresji i wg mnie nie przez to ze twarz nowa (która jest skanem twarzy aktora głosowego, by lepiej i łatwiej robili motion
  • Odpowiedz
@mxhugo: Tak, tylko remaster ma 60 fps. Jak masz Moralesa to lepiej właśnie zrobić upgrade do ultimate bo nie dość, że to remaster 60 fpsow plus RT albo 30 fpsow w 4k do wyboru, to masz jeszcze wszystkie dodatkini wychodzi taniej niż jakbyś brał spidermana na ps4. Remaster (nie)stety można tylko mieć cyfrowo kupując wcześniej Milesa, ale imho warto, bo dużo lepsze wrażenia z gry.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Roller: mam wersję zwykła i jest 60fps i nie trzeba tego remastera. Grafika nadal jest świetna i wiem bo teraz ogrywam tę grę od nowa i zdziwiło mnie od razu 3 dni temu że mam 60fps bez remastera
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mxhugo: serio ma. Też mnie zdziwiło 3 dni temu jak odpaliłem znowu Spidermana
I pierwsze co mi przyszło do głowy że jakimś cudem zrobiła mi się wersja remasted ale na szczęście nie, bo oglądałem porównania i jednak wolę oryginał
  • Odpowiedz