Wpis z mikrobloga

Heja mirki, przyjmę z miła chęcią zlecenia na projekty graficzne () z racji tego iż mam dużo wolnego czasu to chce go poświecić na rozbudowanie własnej marki oraz bazy klientów, przewiduje fajne rabaty dla chętnych ( ͡° ͜ʖ ͡°) a póki co robię #rozdajo na początek! W pakiecie osoba wygrana ma ode mnie darmowy projekt logo z mini księga znaku lub ilustracje (to już zadecyduje wygrana osóbka)

Coś o mnie, króciutko i zwięzłe.
Jestem projektantka graficzna i zajmuje się tym już od 2015 roku, a od dziecka rysuje i wyżywam się artystycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aktualnie pracuje nad własną marką i działalnością, aby w przyszłości, a najlepiej w ciągu roku, moc się w 100% utrzymywać tylko z bazy klientów bez potrzeby zatrudniania się na etat w agencji reklamowej czy innym przytułku.
Osoby zainteresowane moja działalnością i portfolio zapraszam na priv z miła chęcią pogadam o branży i doradzę jeśli ktoś ma ochotę zacząć również jako grafik ^^
Zapraszam do wzięcia udziału!

WYNIKI 18.12.2021 o 12!

#grafika #tworczoscwlasna #grafikakomputerowa #rozdajozadarmo
Tamozaplotem - Heja mirki, przyjmę z miła chęcią zlecenia na projekty graficzne (。◕‿‿...

źródło: comment_163969241431qX07qdLlEzPZ3F4RNQtI.jpg

Pobierz
  • 11
@Tamozaplotem ja chętnie porad posłucham. Właśnie zacząłem pracować na pół etatu w agencji marketingowej i robię bannerki na sociale i stronę ale jednak czuje, że jestem stworzony do większych rzeczy xD
@Tamozaplotem Wystarczy tylko zaplusować żeby wziąć udział?

Powodzenia, trzymam kciuki mam nadzieję że wszystko Ci się uda :).
Sam ostatnio szukałem osoby do logo i baneru do mojej firmy.