Wpis z mikrobloga

#uk
Na Okęciu darmowy test NHS z wynikiem na apce przechodzi bez problemu, celnik spojrzał przed bramkami automatycznymi na aplikację tylko.
  • 28
  • Odpowiedz
  • 10
@kwiatosz różowa w ogóle pokazała tylko maila z napisem Test negative i nie musiała certyfikatu otwierać nawet. Na pewno to zależy od celnika na ile mu się chce.
  • Odpowiedz
  • 2
@kwiatosz celnik to Fakt mógł mieć to w dupie, bo to nie jego działka a co zrobił strażnik graniczy?


  • Odpowiedz
Świetna wiadomość! Ja własnie zrobiłem próbę na tym darmowym lateral flow i dostałem wynik na maila. Co ciekawe, nie trzeba nawet testu wykonywać tylko wystarczy wpisać numer seryjny xD
  • Odpowiedz
@kwiatosz Jak nie ma gdzie pobrać tego testu panie, wszędzie wykupione. Ja po rozmowie z Leeds lotniskiem, ryanairem i laboratorium z Gdańska które robi testy po przylocie, zostałem poinstruowany ze muszę załączyć w aplikacji w dokumentach potwierdzenie, że będę miał wykonany test po wylądowaniu. To mi powiedziała babka z lotniska. Gościu z tyanaira mówi że oni respektują prawo kraju docelowego. A miła babeczka a laboratorium że test robią od ręki. Cieszę
  • Odpowiedz
@kwiatosz: dzieki za update,
tak jak pisalem poprzednio w komentarzach... jest burdel wiec jak ma sie cos co wyglada wiarygodnie to puszcza cie dalej bo nikt sobie nie chce robic problemow w robocie xD
  • Odpowiedz
  • 2
@Januszka Nie sprawdzają przy odprawie, do Polski nie obowiązuje fit 2 fly afaik, więc to się raczej nie zmieni. Przynajmniej na Heathrow nie sprawdzali uściślę.
  • Odpowiedz