Wpis z mikrobloga

Myslalem, zeby sobie zagrac w nowa #halo. Nie chce mi sie grac w stara trylogie i chcialem od razu zaczac od halo4, bo widzialem, ze to calkiem nowy watek. Niestety, ale halo 5 nie jest na #pcmasterrace.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czy jesli zagram w halo 4 i potem przejde od razu do halo infinite, to duze strace przez watek fabularny w halo5?
#gry
  • 19
@krzykrzy1995: Ostatnio przeszedłem całą serię na X skrzynce i powiem Ci, że o ile 4ka zrobiła na mnie pozytywne wrażenie pod kątem rozgrywki i prowadzenia całości, tak o 5tce najchętniej bym zapomniał. Najlepiej podsumowałbym to memem z Ojca Chrzestnego "look how they massacred my boy" :)
@krzykrzy1995: Halo 5 możesz ograć w Xcloudzie jeśli masz aktywnego Gamepassa w wersji Ultimate. Problem jest tylko taki, że musisz wtedy grać padzie ;) Nigdy nie grałem w FPSy na padzie i miejscami gra sprawiała mi trochę problemów. Jednak w tej odsłonie zgony są mniej bolesne niż dotychczas, bo kampania jest skrojona pod kooperację dla 4 osób. Jeśli grasz solo to kompanów zastępuje AI, więc w większości przypadków szybko jesteśmy reanimowani.