Wpis z mikrobloga

Z czego robicie stelaż do koparki na karty graficzne? W internecie znalazłem tylko informację o jakichś profilach aluminiowych, jednak one trochę kosztuje. macie jakieś pomysły/porady ?


@CryptoPump: kupujecie karty za kilkanaście tyś euro, a nie macie na stelaż śmiech na sali xd
  • Odpowiedz
ja kupiłęm za 3k PLN, nie będę płacił za stelaż do jednej karty 500 czy 1k


@CryptoPump: na ty czymś niczego nie ukopiesz za mała wydajność potrzebował byś przynajmniej 20 kart graficznych gdzie koszt jednej to 1200 eur
  • Odpowiedz
@perendev: kupiłem jedna za 3k i póki co jestem na plusie, czas zwrotu to około 300 dni, niebawem planuje dokupić kolejne dwie, może coś mocniejszego, ale chce przygotować już stelaż pod to.
  • Odpowiedz
kupiłem jedna za 3k i póki co jestem na plusie, czas zwrotu to około 300 dni, niebawem planuje dokupić kolejne dwie, może coś mocniejszego, ale chce przygotować już stelaż pod to.


@CryptoPump: no to powiedz mi ile ukopiesz tego eth za te 300 dni ?
ja nie chcę nić mówić jak eth jebnie do 400$ i wzrośnie trudność kopania to się nigdy nie zwróci tu się liczy czas dopóki eth
  • Odpowiedz
to już moja sprawa czy będę na plus czy minus (wiem jakie jest ryzyko), temat jest o budowie koparki a nie o opłacalności tego.


@CryptoPump: haha wiedziałem że lubicie tracić kase to już lepiej spuścić w kiblu hajsy xd
  • Odpowiedz
  • 1
@CryptoPump
Coś z odzysku, ja robiłem z prostokoątnego malowanego profilu o grubości coś ponad 2mm
Była to syojąca reklama Opla, jakis głupek wywalił na smietnik

Albo kątownik perforowany z allegro
Łatwo bedzie poskrecać
  • Odpowiedz