Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hydrowachotargacz: może to uzgodniona gruba zasłona dymna, żeby przykryć na tagu sprawę awokado?

Coś długo wisi komentarz hasbełnd jak na to, jak wielki bejt dla 'hejterów'XD stanowi
  • Odpowiedz
@Hydrowachotargacz: Czekamy na ciąg dalszy. Jak szkorbut vel. cynga już na dobre zacznie niszczyć rozpasionemu gapie rodzinę, to ciekaw jestem, czy tak samo będzie odpowiadał na komenty zaniepokojonych madek. "Nie kupię im witamin, bo nie mam na to środków. MacBook potrzebny mi do robienia gniotów. Oni muszą sobie poradzić sami".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grubas_ulany: mogę wrzucić pociętą wiadomość, żeby uwiarygodnić sprawę, ale nie zdradzać aktora.

Czepiasz się mnie tyle, to weź się przyłóż do sprawy i poleć jakąś darmową apkę do zniekształcenia głosu ;)

Możemy uciąć spekulacje jednym wpisem, ale to ty jesteś stroną, która naciska
  • Odpowiedz
@Spearo: czepiam się? Nie. Ja dociekam prawdy. Masz możliwość zamknięcia mi ryja jednym plikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS. Mam nadzieję, że w końcu pokażesz te rewelacje od kreta, a nie tylko wiadomość od kogoś z uniwersum, że masz odbić od tematu.
I oby to nie był prnt screen pocięty bez autora lub #!$%@? wie co.
Zamknąć mi ryj byłoby fajne, nieprawdaż? ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Hydrowachotargacz: Wgl. Ten typ w ogóle nie ma żadnych odruchów socjo wobec rodziny swojej. Ani Twaroga, ani dzieciaczka nie tuli, nie wykonuje wobec nich gestów przyjaznych. To jest taka proteza rodziny, że nawet Konon z Majorem bardziej pasują do jezusowej stajenki w Betlejem, niż Gapa ze swoją rodziną. Przykra sprawa. Niby są razem, a jednak osobno. Typ jest narcyzem. Dziecko ryczy, wije się po podłodze, a ten łazi z kamerką i
  • Odpowiedz
@dzielnyiloczyn: a jakie on może mieć więzi z tą kobietą ? Khmerski zero , angielski na poziomie menela z londynu.Jak tu związek budować ? Na czym ? Zapłodnił i cała jego rola w tym związku .Taki buhaj którego powinno sie kastrować.
  • Odpowiedz
poleć jakąś darmową apkę do zniekształcenia głosu


@Spearo: łap jest to darmowy program do edycji audio, możesz nim praktycznie robić wszystko z dźwiękiem, na jutup są setki tutoriali jak z niego korzystać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grubas_ulany: nie, mam wywalone w twoje zdanie o mnie i o sprawie. Chyba się trochę przeceniłeś, co?

Spróbuj sobie odpowiedzieć na takie pytanie:

Dlaczego jakiegoś typa miałoby obchodzić zdanie, a tym bardziej komentarze w sieci od drugiego obcego typa, z którym nie ma NICZEGO wspólnego?

Stawiasz jakieś warunki, więc nara xD

Napisałem przecież wyraźnie, że kret nie będzie ruszony
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@grubas_ulany: aha¯\_(ツ)_/¯

wielokrotne powtarzanie tej samej czynności z oczekiwaniem na inny rezultat nie jest oznaką wysokich lotów intelektualnych

Spróbuj czegoś nowego( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Spearo: ty oczywiście prezentujesz wysokie loty intelektualne ( ͡° ͜ʖ ͡°) najpewniej po grzybach co? Życie bez halucynacji jest nie do przełknięcia co? Odurzyć się i zapomnieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spróbuj intelektualisto pożyć na trzeźwo.
  • Odpowiedz
@Spearo:

kto tu ma jakieś urojenia? XD

No ty, a kto? ( ͡° ͜ʖ ͡°) wymyśliłeś sobie kreta żeby zaistnieć na tagu, bo wiesz, że temat awokado jest aktualnie na tapecie i ludzie chcą każdej informacji o tym. Więc wymyslies sobie TW z uniwersum i ciągniesz dalej tą bajeczkę, bo słowo się rzekło. Nie podasz żadnych dowodów, bo przecież musiałbyś tą wyimaginowaną osobę sprzedać, a na to
  • Odpowiedz
@grubas_ulany: wiadomość, którą dostałem z uniwersum odnosi się do mojego przecieku i potwierdza jego prawdziwość. Nie emocjonuj się aż tak, przecież napisałem, że wleci

w sumie to nawet miłe, że gdzieś daleko jest ktoś, kto myśli na mój temat tak wiele, a nigdy mnie nie pozna
  • Odpowiedz