Wpis z mikrobloga

#marszspam dobry post cytat:

Byłem jednym z organizatorów marszu w 2008 roku, wtedy jeszcze ONR zachowywał pozory organizacji paramilitarnej i faszystowskiej, zjechały się brygady w piaskowych mundurach, mieliśmy krótkofalówki ale i tak organizacja się trochę posypała kiedy kibole i skini zobaczyli blokadę (poszli przez podwórka się #!$%@?ć). Potem poseł Iwiński mówił w telewizji że rodzice antyfaszystów do niego dzwonili i pytali się czemu policja zawinęła blokadę na Nowym Świecie, mieliśmy top bekę przez długi czas.

Potem ONR się popsuł, nie odrzucili rasistowskich sentymentów i skinowstwa a jednocześnie pozbyli się mundurowej otoczki, #!$%@?łem stamtąd, a poglądy dalej ewoluowały i jestem teraz postfaszystowskim i postkonserwatywnym ojkofobem nienawidzącym polskości więc marsze które sam "robiłem" rozjeżdżałbym transporterami opancerzonymi xD Od lat kibicuję policji zresztą.

Upublicznione wiadomości Holochera to najczystszy klimat tej organizacji: mentalna bieda, karierowicze, walka o kanapy, chlanie i brak jakiegokolwiek przystosowania idei do współczesnych problemów oraz krótkowzroczny szowinizm narodowy (te robaki naprawdę zatrzymały się na książkach Dmowskiego sprzed I WŚ)

Ogólnie nie polecam tych allegrowiczów, Polaczek czego się nie tknie to #!$%@?, nawet faszyzm.
  • Odpowiedz