Wpis z mikrobloga

via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 17
Usiądź sobie wieczorem do tibijki.
Idź na liony na 50lvl bo dobry piniondz.
Atakują 3 liony przy schodach
Uzywaj exori co by bić 3 na raz
Wchodzi jakis palek 77 lvl i nadziewa się na exori
Białaczaszka.jpg
Bije chociaż mówisz że przypadkowo
Uciekasz
Przybiega jeszcze dwóch typow
Drut i sorc
Biia nie przestaja
Piszesz a #!$%@? z wami i giniesz
Nic nie tracisz bo blessy
Brak profitu

Ja nie wiem ale. Jak ludzie zobaczą kogoś że skullem to dostają erekcji. Jakby w życiu im nie wyszło i są przegrywami to chociaż w tibijce zabija jakiegoś noobka.

Dla przykładu byłem smokach i typ mnie też przypadkiem poczęstował exori. Ja napisałem PK on że Nieeee a ja xD i se poszedłem.

#wykopots
  • 23
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@Best11: spoko to jak pvp to niech mnie zaatakuje pierwszy i wbije czachę a nie takiego bota jak ja atakuje bo mam przypadkowa czaszkę. Żebym nie miał to bym uciekł do depo bo knight takich pierdów się nie boi
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@ThePaueu: biała znaczy że kogoś zaatakowałeś. Zolta znaczy że zaatakowałeś kogoś kto miał biała ale nie wiem czy to tu działa. Różowa jak zabiłeś kilka osób. Czerwona jak zabiłeś więcej osób. A zielona jak jesteś w party
@Ranger: Kiedys tak moze i bylo. Teraz w dobie jak tanie sa itemy w porownaniu do tibia coinow oraz jak malo zabieraja ci blessy w porownaniu z exp/h jaki mozesz wykrecic to wszystko stracilo sens. Aktualnie jak zabijesz kogos na fraga to w trakcie 15 minut czekania az ci skull spadnie on moze odrobic ten sam exp albo i wiecej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ranger: Nawet na retro hardcore pvp tak nie boli jak kiedys. Na zwyklym pvp oprocz normalnych blessow masz jeszcze "twist of fate" czy cos takiego, ktory spada od killa w pvp i tracisz moze 10% tego co jakbys padl od mobkow, takze ten. Stad takie hlvle sa teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Drozej wychodza suple ktorymi sie bys bronil od dentki niz bless ( ͡° ͜
@Rolnikt: Osoby które ostatecznie cię zabiły dostały tylko info, że atakujesz chłopa i mają mu pomóc, więc pobiegli na pomoc jak na tibijskich kolegów przystało, żadne pierwotne instynkty. Kwestia tylko, że osoba wołająca pomocy #!$%@?ła i przypadkowe uderzenie potraktowała jako pełny atak xd
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@Geron: no 3x po około 80lvl przyleciały bo jakiś rycerzyk 50lvl uderzył palka że strzała w dupie xD najgorzej że biednie żyje bo musiałem blessy wczoraj 2x wykupić, nawet w pożyczkę musiałem iść
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 2
@Ranger: oglądałem ostatnio trochę Punia i tak mi się przypomniały stare czasy bez hotkeyow, kiedy było trzeba rynkami na siebie najeżdżać żeby się uleczyć lub na kogoś żeby zaatakować. Wtedy to był skill tylko weź teraz zrób taka tibia 7.4-7.6 to byłaby plaga botów i runmakerow pochowanych po krzakach
@Rolnikt: no retro tibia jest fajna ale w aktualnych realiach na otsach i tak nie ma tego feelu co kiedyś, bo właśnie każdy ora runy na multikontach i 90% na serverze jest afk
@Ranger: oglądałem ostatnio trochę Punia i tak mi się przypomniały stare czasy bez hotkeyow, kiedy było trzeba rynkami na siebie najeżdżać żeby się uleczyć lub na kogoś żeby zaatakować. Wtedy to był skill tylko weź teraz zrób taka tibia 7.4-7.6 to byłaby plaga botów i runmakerow pochowanych po krzakach


@Rolnikt bo nikomu się nie chce robić run przez cały tydzień żeby w weekend iść na 5h expic xD tyle