Wpis z mikrobloga

  • 13
@Amikamamy lubię ją, jest ładna, wypowiada się ładnie, z sensem, podchodzi do wszystkiego normalnie, ma swoje zdanie i argumenty, najfajniejsza dziewczyna z tej edycji
  • Odpowiedz
@Amikamamy: zmieniłam o niej zdanie po livie kiedy mowila ze ona bedzie sie rozwijala w tym makijazu pernamentnym, ze chce miec marke zeby dziewczyny z calej Polski do niej przyjezdzaly, bo wiedza ze Vanessa doskonale im wykona pernamentny. Mowiła ze ona jest z domu gdzie wiecznie były kłótnie o kase, ze ona stawia na ta branze, bo to jej zapewni dobre pieniadze i kiedys nawet ona chce szkolic w tym
  • Odpowiedz
@Barbarellaa: fakt na tym ,,kijem'' mogła by popracować, bo to zabiera jej część uroku ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jak jest na luzie to nie ta dziewczyna,miło się jej słucha, i naprawdę ma ,,pomysł'' na siebie, wie czego chce
  • Odpowiedz
@avirant: ha ha ha ,a ty co cierpisz na mizoginizm, nie lubisz ładnych kobietek ? taguję co chcę i o kim chcę ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie czytaj, nie oglądaj, nikt cię nie zmusza
  • Odpowiedz
@Amikamamy: Ja aż żałuję, że o niej źle pisalam:D Znaczy ja ciągle jej nie uważam za jakiś szał, ale na tle innych uczestników to była naprawdę w porządku - zraża tylko tym kijem w tyłku i obsesja na punkcie wygladu.
  • Odpowiedz