Wpis z mikrobloga

Podnieta po przeciekach o 2.4 opadła i z całą stanowczością można stwierdzić że na tę chwilę Shenhe jest jednym wielkim paździerzem. Mimo to mam wielkie nadzieje że kitajce zdadzą sobie z tego sprawę i ją naprawią. Martwię się też o Yunjin, owszem jej skill wygląda smacznie, ale zbytnio nie widzę zastosowania dla jej bursta, ani teamu w którym mogłaby zastąpić postać.
#genshinimpact
  • 10
@guest: już nie wspominając o niskich mnożnikach na skillu i burście, koszt bursta to 80, mały resistance shred, bonus do ataku ma mało stacków, 5 przy press, 7 przy hold, Ganyu czy Ayaka stracą go po jakiś 3 sekundach. Dla obecnych teamów z cryo dpsem nie ma dla niej miejsca.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pie_Man: do którego dostęp powinni mieć tylko testerzy. Jej model, statystyki i umiejętności nigdzie nie były oficjalnie podawane, a wszystko co wiadomo o aktualizacji 2.4 jest od osób które złamały NDA.
Z mojej perspektywy wygląda to tak:
Hej mihoyo! Wiemy, że bardzo nie lubicie kiedy coś wycieka z bety ale widzieliśmy jak działa shenhe i wychodzi na to że jest slaba. Możecie dać jej buffa?
@SandalzJezusa: Shenhe nie jest słaba, jest tragiczna. Wcześniejsze postacie pokazały że Miuhoyo ma w dupie opinie testerów, a co dopiero graczy- np. afera z Sarą się kłania. Przecieki są potrzebne, nie jestem f2p i chcę wiedzieć na co wydaję pieniądze, szczególnie po gównie jakie ostatnio odwalają. Gdyby nie traktowali graczy jak śmieci inaczej bym na to patrzył. P.S wygląd Shenhe jak i Yunjin znikąd nie wyciekł, samo Miuhoyo oficjalnie przedstawiło grafiki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pie_Man: grafiki tak ale modele i animacje są od leakerów.
Ja tylko zwracam uwagę na ten absurd xD. W ogóle uważam, że powinni nam dać dostęp do statystyk, animacji, skilli i opinii beta testerów żeby nie wychodziły takie sytuacje jak z Zhonglim, Sarą, Yoimyią, Xinyan (której tarcza do dziś ma bugi) czy Kokomi. Zwłaszcza, że ludzie pakują w tą gierkę masę hajsu.
@SandalzJezusa: A bo to raz już Mihoyo zmieniało staty postaci z bety? A nawet jakieś większe zmiany robiło? Od tego jest beta. Jak Mihoyo i ich testerzy uznają, że jest słabsza od innych postaci to jej dadzą lepsze staty, proste.