Wpis z mikrobloga

Hej, szukam pralki i suszarki.

Oto filtry jakimi kieruje się w wyborze pralki : link. Zastanawiam się jeszcze nad funkcją mniej zagnieceń - nie wiem czy jest to porzebne przy suszarce. Na stronie rtv jest 50 modeli i nie mam pojęcia na co się zdecydować.

Czy może ktoś doradzić na co zwrócić uwagę ? na jakie marki zwrócić uwagę (ewentualnie odradzić jakieś)?
Myślałem nad modelami wąskimi ~45 cm, ale nie wiem czy ma to wpływ na żywotność urządzeń (pralki i suszarki).
Zastanawiałem się nad marką Candy ? - ktoś może się wypowiedzieć jak się sprawuje sprzęt tej marki, jak z serwisem ?

#pralka #agd #pytanie #sprzet #remontujzywykopem #rtveuroagd
  • 7
@lol997: wiesz co, sprzedałem wykopkom już wieleee pralek, suszarek oraz zestawów.
czym się kierować? najpierw ilością miejsca, jaką mamy na suszarkę. jeśli będziemy stawiać jedną na drugiej - dobrze aby głębokość suszarki nie przekraczała 10cm, chociaż tą różnicę możemy zredukować łącznikiem, który dobieramy pod suszarkę.
kolejną sprawą jest oczywiście ile kg załadunku chcemy.
obecnie najwięcej sprzedaję 7-9kg
jeśli chodzi o wersję slim o której wspomniałeś, zrezygnowałbym z Candy. jest to grupa
@lol997: Wiele lat temu się zajmowałem naprawą agd i tutaj mogę naprawdę pochwalić Mirka @Notakaprawda - posłuchaj go, gdy przeczytałem jego tekst o Candy to widzę, że nic się nie zmieniło w jakości wyrobów tego producenta, zawsze to był najgorszy chłam, awaryjny i drogi w serwisie. Zaufaj temu Mireczkowi bo jest w temacie.
@Notakaprawda: co powiesz na lodówki 70 cm i firmę Haier ? Celowałem właśnie w taką, ale po opini Candy zaczynam mieć wątpliwości czy firma z tej grupy handlowej będzie odpowiednia.
Ja bym typka nie słuchał, mając wieloletnie doświadczenie korzystania z produktów Candy mogę śmiało polecić tego producenta. Ich pralki mają dobre silniki i ogólnie są o wysokiej jakości, zwłaszcza te nowsze modele są po prostu mega. Mam w domu pralkę Candy z wifi, chodzi perfekcyjnie i jest o tyle cicha, że sądziedzi już nie wiedzą kiedy puszczam pranie ( ͡° ͜ʖ ͡°)