Wpis z mikrobloga

Mireczki, co byście polecili do ogrania? Z okazji „Black Friday” mam do wydania kilka miedziaków, mimo iż gier do w bibliotece mi nie brakuje. Obecnie zastanawiam się nad kilkoma tytułami: Death Stranding, Deathloop, może Diablo (ale boli mnie brak cross-playu) Demon Souls albo Returnals. Od biedy myślałem nad Metro Ecodus. Aktualnie końce Tlou 2, mam jeszcze do ogrania Samuraja i Horizon Zero Dawn. Chciałbym przy nowej gierce spędzić trochę czasu, a nie 10-15h i nara, koniec gry. Co byście polecili lub wybrali na moim miejscu?
#ps5
  • 8
  • Odpowiedz
@mayji

Death stranding jest specyficzny, ale maml masę contentu i frajdy jak grasz online, platyne wyceniają nawet na 130h. HZD mega dobra gra, spokojnie z 50h grania. Jak lubisz japońszczyzne, to można się pokusić o Persona 5 Royal - 100h lekką ręką lub Dragon Quest XI. Każda z tych gier imo jest znacznie lepsza od tlou2 które wymeczylem. Ogólnie masz dobre gry i na siłę kasy bym nie wydawał ;)
  • Odpowiedz
@mayji: No tyle czasu w Diablo to może przejdziesz jedną postacią na jednym poziomie trudności, nic więcej. W to można popykać sporo dłużej by to miało sens :)
  • Odpowiedz
@mayji: @kotFelix: ci co wyceniają platynę w Death stranding na 130h to chyba nie korzystali z tyrolki i dróg :) mi się udało chyba w 80h co nie zmienia faktu że super gra i długa jeżeli lubisz tego typu rozgrywkę.
Z dłuższych gier to może :
- Immortals ( + dlc ?) sam nie grałem ale też za mną chodzi
- Assassins Creed odyssey lub Valhalla lub pakiet Valhalla+ Immortals
  • Odpowiedz
@patrol411: Valhalle posiadam, nabiłem 30h i mi się znudziła swoją powtarzalnością.
Powiem szczerze, że myślałem tez długo nad Mass Effect, ale z tego się orientuje nie posiada boostu do 60Fps i to mnie trochę boli.
Hadesa przeszedłem całego, mega fajna gierka i dzięki niej nabrałem ochoty na soulslike
  • Odpowiedz