Wpis z mikrobloga

Po pierwsze dziękuje za atencje, ponad 230 mirów jest zainteresowana moją relacją foto video z
Mam dwie wiadomości: złą i bardzo dobrą. Zła jest taka że dwa tygodnie temu spędziłem weekend w biednej chińskiej prowincji Hunan gdzie uczestniczyłem w weselu i piłem bimber z okoliczną gawiedzią. Wszystko to możecie zobaczyć na moich trzech filmach z tego wypadu które opublikowałem na moim kanale To są Chiny DZIENNIK. W związku z tym musze czekać 14 dni bo nie wpuszczą mnie na wystawę jeśli w ciągu ostatnich 14 dni byłem w innej prowincji. Tzn chodzi tylko o te miejsca gdzie zanotowano jakieś przypadki wirusa a ja nie wiem czy tam gdzie byłem coś wykryli w ostatnich 14 dniach a moja aplikacja #covid będzie do poniedziałku pokazywać że byłem w tamtej okolicy. Dobra wiadomość w następnym komentarzu.

LuckyStrike - Po pierwsze dziękuje za atencje, ponad 230 mirów jest zainteresowana mo...

źródło: comment_1637321562I8xnDeuF9h6QyrOGPuPlEy.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kukaszr: ej no będzie więcej i lepiej po weekendzie, nie chce tam iść i robić zdjęć z za pleców Chińczyków tłoczących się pod barierką. Będę robił wywiady z producentami itd. Zadawajcie pytania a ja je powtórzę.
  • Odpowiedz
@yggdrasil: przecież w Chinach jest dostęp do internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°) VPN potrzebny jest do Google i Facebook (z wiadomych powodów) Wykop np. nie jest zablokowany. Ale jest tu taki wykopek co od roku walczy o to żeby zablokować wykop w Chinach. Aktywuje się często pod moimi wpisami. Nie dałem do tego wpisu tagów wiec pewno go nie będzie ale możesz go zobaczyć w komentarzach
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Ale nie o to pytałem. Ja wiem, że dużo stron jest blokowanych w Chinach, chociażby Facebook, gdzie z tego co wiem masz fanpage. Czy musisz mieć vpn, żeby się dostać czy po prostu rejestrujesz się jako cudzoziemiec i masz dostęp? Pytam, bo pewnie się kiedyś wybiorę turystycznie i chciałbym wiedzieć.
  • Odpowiedz
Wiesz co wszystkie strony z Google czyli Insta gram youtube itd. są zablokowane tak samo Facebook ale to ze względu na to że po prostu te strony bardzo szpiegują i no no zdajesz sobie chyba sprawę jak bardzo i ingerują te strony w prywatność użytkowników większość stron jest dostępna jeśli chodzi o aplikację no to raczej są tutaj chińskie odpowiedniki aplikacje które znamy z zachodu narazie granice Są zamknięte dla zwykłych turystów
  • Odpowiedz
Zgadza się ja używam w VPN. Ale to też trzeba mieć specjalny wypije dedykowany pod Chiny bo te wszystkie popularne w ipn jak Nordvpn albo Expressvpnto są w Chinach o kant dupy rozbić i w ogóle tutaj nie działają
  • Odpowiedz
To nie jest tak że jako cudzoziemiec Mam tutaj lepiej niż Chińczycy wręcz odwrotnie Chińczycy mają więcej Swobody niż ja mam na myśli np. otwieranie konta w banku czy inne podobne rzeczy nie jest to niemożliwe ale proces jest o wiele bardziej trudne do zrealizowania jeśli nie mówi się po chińsku no to zginiesz tutaj jak Andzia w parku
  • Odpowiedz
Jeśli coś telefon napisał z błędem to przepraszam bo ja teraz nagrywam głos a telefon zamienia to na tekst jestem na zewnątrz i nie mam czasu ani wolnej ręki pisać
  • Odpowiedz
Jak masz jeszcze jakieś pytania no to pisz proszę tam w komentarzach pod filmem na moim kanale to są Chiny dziennik pisz pod tymi filmami dziennik pokładowy my co poniedziałek odpowiadamy na pytania na wideo
  • Odpowiedz