Wpis z mikrobloga

Chciałbym w tym roku pierwszy raz wziąć udział w #wykopaka i mam kilka głupich pytań, nie bijcie xd
1) Zapewne nieraz już padło to pytanie, ale ten opis na 500/1000 znaków to potem się uzupełnia przez stronę zabawy, to nie jest opis profilu na mirko, am I right?
2) Spokojnie, sam jestem starszy, ale co z osobami < 18 lvl? No bo mogłaby się zdarzyć sytuacja, że ktoś podaje się za 20-latka, chciałby dostać winko, a tak naprawdę ma 14 lat i robi się niefajnie.
3) Na etapie kompletowania paczki, ile czasu ma się na jej skompletowanie, zweryfikowanie i wysłanie?
4) Domyślam się, że można wylosować kogoś, kogo się ma na czarnej?
To by było chyba na tyle :P
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1) Zapewne nieraz już padło to pytanie, ale ten opis na 500/1000 znaków to potem się uzupełnia przez stronę zabawy, to nie jest opis profilu na mirko, am I right?


@ZlodziejBilonownic: tak, formularz wypełniasz na naszej stronie i zobaczy go tylko Twój nadawca (i my przy weryfikacji)

2) Spokojnie, sam jestem starszy, ale co z osobami < 18 lvl? No bo mogłaby się zdarzyć sytuacja, że ktoś podaje się za 20-latka, chciałby dostać winko, a tak naprawdę ma 14 lat i robi się
  • Odpowiedz