Wpis z mikrobloga

#zegarki
1)Hejka, mam taki problem, ze w jakis niewytlumaczalny sposob mi koronka spadla z tego ‚precika’.
Gdy krece samym ‚precikiem’ to jestem w stanie i nakrecic zagarek i ustawic godzine, ale w zaden spoob nie moge koronki zalozyc na ten ‚precik’. Ktos ma jakis pomysl? Raczej nic sie nie zepsulo bo po prostu sobie zegarek lezal w szufladzie i przezyl dwie przeprowadzki wrzucony luzem do walizki. Przypomnialem sobie o nim po roku i przy probie nakrecania koronka zostala mi w reku :X
Wolalbym uniknac wizyty u zegarmistrza bo w okolicy strasznie naciagaja cholery i szkoda mi za byle glupote zostawic 1/4 wartosci zegarka.
Gdyby trzeba bylo podeslac jakies szczegolowe foty to mam go pod reka.

Nie wiem jak wspanialy wykop to polaczy, ale pierwsza sprawa dotyczy Atlantica a druga Wellingtona.
2)Wie ktos jaka baterie mam kupic do tego zegarka? Plus jak zamknac to denko od zegarka na zegarku jakims domowym sposobem? Jest ono w jednym miejscu wydrazone, jakby pod ten ‚precik’, ale boje sie za mocno przycisnac zeby czegos nie rozwalic w mechanizmie :X
Shinlim - #zegarki 
1)Hejka, mam taki problem, ze w jakis niewytlumaczalny sposob mi...

źródło: comment_1637193329DFk2sZVuwNrB01iYhr3B90.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Shinlim: Ad1 bez zegarmistrza raczej nic nie zrobisz. Ad2 na baterii wszystko napisane, a dekielek trzeba równo ułożyć i wcisnąć na sile najlepiej przez jakiś ręcznik czy ściereczkę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Shinlim: co do 1) jeśli nic nie jest zerwane, to pewnie trzeba otworzyć zegarek, wyjąć igłę koronki, wsadzić ją w imadło, dać odrobinę płynnego kleju wolnoschnącego i nakręcić koronkę na to, a potem znowu zamontować w zegarku.
  • Odpowiedz