Wpis z mikrobloga

#!$%@? obczajalem sobie dzis rokse, patrze mysle fajna ta sie nada za 2 stowki jade do niej. Ja przyjezdzam patrze a tu wieloryb z duzym bebzonem i przepita morda mi otwiera, pytam sie zniechecony o oferte, w koncu mowie ze to ja podziekuje. To wtedy ona do mnie ze 5 dych mam jej dac za to ze czekala na mnie 20 minut to ja do niej ze chyba ją #!$%@? i mowi do mnie " wiesz co robie z takimi frajerami jak ty?" i mnie oplula w twarz. ehh dziwka mnie oplula ja #!$%@?. #roksa #divyzwykopem
  • 16
@filus1234: nie martw sie. Ja jakbym patrzyl na to ogloszenie tez bym sie nie przygladal, ze jej bebzon #!$%@? i dlatego w czarnym robi zdjecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale niezle ograla to na 2 innych fotkach
@filus1234:
A gdzie się podziali ci wykopowi znamienici diverzy co twierdzą, że nawet dziwka za 200zł za godzinkę będzie twoją koleżanką i lepszym psychologiem niż normalny psycholog? :D
Gniję was spierdoxy, laska, którą obraca dosłownie każdy, z zagrzybiałą #!$%@?ą i wenerami, pewnie naćpana a ci robią z nią koleżankę i panią psycholog, nie to co wstrętne "p0lki" co plują na was przegrywy.
Wasz poziom żenady i #!$%@? zaczyna przekraczać granice.