Wpis z mikrobloga

  • 0
@Bury_Zenek Ty dalej dzbanie piszesz o tym co powinno być. To już jakiś analfabetyzm. Nie rozumiesz prostej logiki i kontekstu dyskusji. Mowa jest o tym, że była świadoma na różne pytania od słuchaczy i na to się godziła, idąc tam.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bury_Zenek Idąc do Mazurka, wiedział, że będą głupie pytania i godził się na to. W przeciwieństwie do lewaczki, która jak ruska onuca działa na rzecz Łukaszenki na granicy polsko-białoruskiej, nie uciekał jak pinda od odpowiedzi, a przyznał się, że korzysta z aplikacji.
  • Odpowiedz
która jak ruska onuca działa na rzecz Łukaszenki


@Volki: Pytanie spoza konkursu na które zgodziłeś się wdając się ze mną w "dyskusję":
-Co sądzisz o Jacku Wilku który wielokrotnie "jak ruska onuca" chwalił Łukaszenkę? Co powiesz o ostatnich próbach wybielania Putina przez Korwina? Co powiesz o podniecaniu się przez Brauna życzeniami Łukaszenki z okazji święta niepodległości i namawianiu do wykorzystania tego do dialogu?
  • Odpowiedz
  • 0
@Bury_Zenek Nie zgadzałem się z tobą, a ty ze mną, to ty do mnie przyszedłeś jak goście do programu. To ja tu zadaję pytanie.

Dlaczego popierasz pis i ile ci płacą?
  • Odpowiedz